Parcela st. 68 v KÚ Dolní Smrčné - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 68 v KÚ Dolní Smrčné obec Brtnice o výměře 490m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Brtnice
KÚ Dolní Smrčné

Parcela st. 68 v KÚ Dolní Smrčné
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 68
Výměra parcely 490m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Brtnice 43484000
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 26.04.2011
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.15356904707
Umístění parcely
Definiční bodX:-1139627.36 Y:-659017.45
GPS pozice49.321931403115286,15.744422506881344
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 68 v KÚ Dolní Smrčné, Katastrální mapa
Brtnice 43484000 na parcele st. 68 v KÚ Dolní Smrčné
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 68
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy14101301707
Platí od 01.07.2011
KódSO.43484000
Definiční bodX:-1139624.08 Y:-659017.25
Umístění objektu
Definiční bodX:-1139624.08 Y:-659017.25
GPS pozice49.32196090268901,15.744419875690934
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Brtnice 43484000 na parcele st. 68 v KÚ Dolní Smrčné, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 68 v KÚ Dolní Smrčné

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 68 v KÚ Dolní Smrčné jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 607/68 23   Dolní Smrčné Brtnice
Parcela 68 96   Dolní Smrčné Brtnice
Parcela st.68 490   Dolní Smrčné Brtnice

Parcela st. 68 v KÚ Dolní Smrčné, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 43484000 st.68, Dolní Smrčné 3.29 01.07.2011
Objekt 49665979 1199, Dolní Smrčné 34.21 09.10.2014
Objekt 42901901 st.25/2, Dolní Smrčné 50.83 01.07.2011
Objekt 92332544 st.24/2, Dolní Smrčné 61.93 24.01.2018
Dolní Smrčné č.p.21, Brtnice st.25/1, Dolní Smrčné 82.20 12.10.2016
Dolní Smrčné č.p.20, Brtnice st.26, Dolní Smrčné 93.02 07.01.2024
Dolní Smrčné č.p.22, Brtnice st.24/1, Dolní Smrčné 85.99 24.01.2018
Objekt 49842226 st.27/2, Dolní Smrčné 86.34 01.07.2011
Dolní Smrčné č.p.19, Brtnice st.27/1, Dolní Smrčné 99.70 07.01.2024
Dolní Smrčné č.p.23, Brtnice st.23, Dolní Smrčné 104.85 07.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.