Parcela st. 279/7 v KÚ Tlustovousy - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 279/7 v KÚ Tlustovousy obec Tuklaty o výměře 13m², zahrada.
Katastrální území
Obec Tuklaty
KÚ Tlustovousy

Parcela st. 279/7 v KÚ Tlustovousy
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 279/7
Výměra parcely 13m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 12.06.2007
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
20100 13
ID parcelyPA.1536903204
Umístění parcely
Definiční bodX:-1045802.14 Y:-719014.32
GPS pozice50.09130674560212,14.756018318710243
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 279/7 v KÚ Tlustovousy, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 279 v KÚ Tlustovousy

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 279 v KÚ Tlustovousy jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 279/10 9   Tlustovousy Tuklaty
Parcela 279/11 3185   Tlustovousy Tuklaty
Parcela 279/12 3   Tlustovousy Tuklaty
Parcela 279/2 35   Tlustovousy Tuklaty
Parcela 279/3 22   Tlustovousy Tuklaty
Parcela 279/4 22   Tlustovousy Tuklaty
Parcela 279/5 22   Tlustovousy Tuklaty
Parcela 279/6 39   Tlustovousy Tuklaty
Parcela 279/7 13   Tlustovousy Tuklaty
Parcela 279/8 2   Tlustovousy Tuklaty
Parcela 279/9 16   Tlustovousy Tuklaty

Parcela st. 279/7 v KÚ Tlustovousy, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Tlustovousy č.p.48, Tuklaty st.44, Tlustovousy 11.78 22.12.2023
Tlustovousy č.p.32, Tuklaty st.1/3, Tlustovousy 16.19 22.12.2023
Tlustovousy č.p.31, Tuklaty st.1/8, Tlustovousy 20.07 22.12.2023
Tlustovousy č.p.94, Tuklaty st.106, Tlustovousy 24.03 23.06.2022
Objekt 78693951 st.171, Tlustovousy 22.68 13.10.2014
Objekt 91763789 st.1/11, Tlustovousy 30.00 09.11.2017
Tlustovousy č.p.47, Tuklaty st.45, Tlustovousy 23.78 22.12.2023
Objekt 147793581 st.179, Tlustovousy 27.37 14.06.2024
Tlustovousy č.p.49, Tuklaty st.42, Tlustovousy 49.62 22.12.2023
Objekt 94247536 st.1/9, Tlustovousy 37.90 14.06.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.