Parcela st. 174 v KÚ Třešť - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 174 v KÚ Třešť o výměře 123m², zahrada.
Katastrální území
Obec Třešť
KÚ Třešť

Parcela st. 174 v KÚ Třešť
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 174
Výměra parcely 123m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 21.02.2011
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
73715 2
76701 121
ID parcelyPA.15513713707
Umístění parcely
Definiční bodX:-1140606.29 Y:-678544.51
GPS pozice49.29201581812368,15.479462046644342
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 174 v KÚ Třešť, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 174 v KÚ Třešť

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 174 v KÚ Třešť jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Třešť 174 159   Třešť Třešť
Parcela 174 123   Třešť Třešť
Parcela st.3343/174 114   Třešť Třešť

Parcela st. 174 v KÚ Třešť, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Třešť č.p.566 st.171, Třešť 14.08 07.01.2024
Třešť č.p.567 st.173/1, Třešť 15.06 07.01.2024
Třešť č.p.1347 st.173/2, Třešť 19.77 07.01.2024
Třešť č.p.565 st.169, Třešť 22.11 07.01.2024
Třešť č.p.467 st.186, Třešť 33.72 07.01.2024
Třešť č.p.564 st.167, Třešť 31.78 07.01.2024
Třešť č.p.568 st.175, Třešť 35.01 07.01.2024
Objekt 99461471 st.176/2, Třešť 38.02 12.03.2020
Třešť č.p.563 st.165, Třešť 41.45 07.01.2024
Objekt 38692961 st.177/2, Třešť 42.59 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.