Parcela st. 94 v KÚ Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 94 v KÚ Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše obec Svatý Mikuláš o výměře 283m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Svatý Mikuláš
Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše

Parcela st. 94 v KÚ Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 94
Výměra parcely 283m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Svatá Kateřina 95, Svatý Mikuláš
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1551893205
Umístění parcely
Definiční bodX:-1061136.29 Y:-679197.27
GPS pozice50.00042032916777,15.334798082815787
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 94 v KÚ Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše, Katastrální mapa
Svatá Kateřina 95, Svatý Mikuláš na parcele st. 94 v KÚ Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní95
Na parcelest. 94
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Svatá Kateřina 95, Svatý Mikuláš
Zastavěná plocha124m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy246251205
Platí od 22.12.2023
KódSO.11390174
Definiční bodX:-1061133.58 Y:-679196.91
Umístění objektu
Definiční bodX:-1061133.58 Y:-679196.91
GPS pozice50.00044490857535,15.334798368630397
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Svatá Kateřina 95, Svatý Mikuláš na parcele st. 94 v KÚ Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 94 v KÚ Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 94 v KÚ Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Svatý Mikuláš, Svatá Kateřina 94 145   Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše Svatý Mikuláš
Parcela 94/1 161   Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše Svatý Mikuláš
Parcela 94/2 348   Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše Svatý Mikuláš
Parcela 94/4 48   Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše Svatý Mikuláš
Parcela st.94 283   Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše Svatý Mikuláš

Parcela st. 94 v KÚ Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Svatá Kateřina č.p.95, Svatý Mikuláš st.94, Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše 2.73 22.12.2023
Svatá Kateřina č.p.106, Svatý Mikuláš st.104, Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše 16.02 22.12.2023
Svatá Kateřina č.p.127, Svatý Mikuláš st.99/2, Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše 31.97 22.12.2023
Svatá Kateřina č.p.94, Svatý Mikuláš st.93, Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše 26.64 22.12.2023
Svatá Kateřina č.p.103, Svatý Mikuláš st.101, Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše 27.05 22.12.2023
Svatá Kateřina č.p.99, Svatý Mikuláš st.100, Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše 35.43 22.12.2023
Svatá Kateřina č.p.100, Svatý Mikuláš st.99/1, Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše 49.64 22.12.2023
Svatá Kateřina č.p.97, Svatý Mikuláš st.97/1, Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše 61.44 22.12.2023
Svatá Kateřina č.p.142, Svatý Mikuláš st.206, Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše 61.10 24.11.2018
Svatá Kateřina č.p.93, Svatý Mikuláš st.92, Svatá Kateřina u Svatého Mikuláše 51.44 22.12.2023
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.