Parcela st. 39 v KÚ Dobrá Voda u Křižanova - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 39 v KÚ Dobrá Voda u Křižanova obec Dobrá Voda o výměře 1254m², zahrada.
Katastrální území
Obec Dobrá Voda
Dobrá Voda u Křižanova

Parcela st. 39 v KÚ Dobrá Voda u Křižanova
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 39
Výměra parcely 1254m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 09.02.2012
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
75011 1254
ID parcelyPA.1558848746
Umístění parcely
Definiční bodX:-1134394.28 Y:-635124.52
GPS pozice49.39375365665723,16.06268701953779
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 39 v KÚ Dobrá Voda u Křižanova, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 39 v KÚ Dobrá Voda u Křižanova

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 39 v KÚ Dobrá Voda u Křižanova jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Dobrá Voda 39 349   Dobrá Voda u Křižanova Dobrá Voda
Parcela 103/39 6735   Dobrá Voda u Křižanova Dobrá Voda
Parcela 1586/39 387   Dobrá Voda u Křižanova Dobrá Voda
Parcela 1600/39 738   Dobrá Voda u Křižanova Dobrá Voda
Parcela 244/39 9590   Dobrá Voda u Křižanova Dobrá Voda
Parcela 39 1254   Dobrá Voda u Křižanova Dobrá Voda
Parcela st.39 789   Dobrá Voda u Křižanova Dobrá Voda

Parcela st. 39 v KÚ Dobrá Voda u Křižanova, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 40702553 st.104, Dobrá Voda u Křižanova 51.71 10.07.2018
Objekt 40700780 st.13/2, Dobrá Voda u Křižanova 51.79 10.07.2018
Objekt 3509508 st.15, Dobrá Voda u Křižanova 54.79 17.04.2019
Dobrá Voda č.p.144 st.260, Dobrá Voda u Křižanova 63.56 19.10.2022
Objekt 42324700 st.105, Dobrá Voda u Křižanova 66.34 10.07.2018
Dobrá Voda č.p.39 st.14, Dobrá Voda u Křižanova 86.50 09.01.2024
Dobrá Voda č.p.37 st.20, Dobrá Voda u Křižanova 99.61 09.01.2024
Dobrá Voda č.p.145 st.257, Dobrá Voda u Křižanova 99.23 04.12.2021
Dobrá Voda č.p.52 st.81, Dobrá Voda u Křižanova 100.15 25.05.2024
Dobrá Voda č.p.51 st.80, Dobrá Voda u Křižanova 103.18 09.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.