Parcela st. 89 v KÚ Nepoměřice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 89 v KÚ Nepoměřice o výměře 1600m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Nepoměřice
KÚ Nepoměřice

Parcela st. 89 v KÚ Nepoměřice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 89
Výměra parcely 1600m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 14.03.1996
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1561769205
Umístění parcely
Definiční bodX:-1072570.86 Y:-693752.15
GPS pozice49.882003321776985,15.153605815794666
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 89 v KÚ Nepoměřice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 89 v KÚ Nepoměřice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 89 v KÚ Nepoměřice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 89 199   Nepoměřice Nepoměřice
Parcela st.89 1600   Nepoměřice Nepoměřice
Parcela st.89/3 34   Nepoměřice Nepoměřice
Parcela st.89/4 102   Nepoměřice Nepoměřice
Parcela st.89/5 1492   Nepoměřice Nepoměřice

Parcela st. 89 v KÚ Nepoměřice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 44009208 st.89/5, Nepoměřice 3.14 26.09.2016
Objekt 44009224 st.82, Nepoměřice 40.09 01.07.2011
Objekt 38256355 st.88/5, Nepoměřice 55.68 31.07.2023
Objekt 38256347 st.85, Nepoměřice 48.51 15.10.2022
Objekt 38254573 st.91/3, Nepoměřice 60.31 31.07.2023
Objekt 38254549 st.84, Nepoměřice 85.72 01.07.2011
Objekt 50142330 st.92/4, Nepoměřice 86.25 24.02.2022
Objekt 44009259 st.110, Nepoměřice 85.29 15.10.2022
Objekt 38254557 st.83/5, Nepoměřice 91.32 17.05.2024
Objekt 44007752 st.111/4, Nepoměřice 96.07 26.06.2020

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.