Parcela st. 992/1 v KÚ Staré Nespeřice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 992/1 v KÚ Staré Nespeřice obec Petrovice II o výměře 589m², zahrada.
Katastrální území
Obec Petrovice II
Staré Nespeřice

Parcela st. 992/1 v KÚ Staré Nespeřice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 992/1
Výměra parcely 589m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Stará Huť 27, Petrovice II
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 27.04.1995
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
72951 589
ID parcelyPA.1579830205
Umístění parcely
Definiční bodX:-1078152.2 Y:-699146.17
GPS pozice49.826062248686725,15.089062521848364
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 992/1 v KÚ Staré Nespeřice, Katastrální mapa
Stará Huť 27, Petrovice II na parcele st. 992/1 v KÚ Staré Nespeřice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní27
Na parcelest. 992/1
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Stará Huť 27, Petrovice II
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy-
Platí od 18.11.2013
KódSO.11418095
Definiční bodX:-1078149.13 Y:-699145.13
Umístění objektu
Definiční bodX:-1078149.13 Y:-699145.13
GPS pozice49.82609081982666,15.089071418397696
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Stará Huť 27, Petrovice II na parcele st. 992/1 v KÚ Staré Nespeřice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 992 v KÚ Staré Nespeřice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 992 v KÚ Staré Nespeřice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 992/1 589   Staré Nespeřice Petrovice II
Parcela 992/3 881   Staré Nespeřice Petrovice II

Parcela st. 992/1 v KÚ Staré Nespeřice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Stará Huť č.p.27, Petrovice II 992/1, Staré Nespeřice 3.24 18.11.2013
Stará Huť č.p.5, Petrovice II st.148/1, Staré Nespeřice 16.00 22.12.2023
Stará Huť č.p.32, Petrovice II st.148/2, Staré Nespeřice 23.74 19.10.2022
Stará Huť č.p.9, Petrovice II st.149, Staré Nespeřice 31.69 22.12.2023
Stará Huť č.p.4, Petrovice II st.147, Staré Nespeřice 32.03 22.12.2023
Stará Huť č.p.31, Petrovice II 23061664010 83.68 21.11.2012
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.