Parcela st. 1386 v KÚ Bruntál-město - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1386 v KÚ Bruntál-město obec Bruntál o výměře 1014m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Bruntál
Bruntál-město

Parcela st. 1386 v KÚ Bruntál-město
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1386
Výměra parcely 1014m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití ostatní komunikace
Platí od 20.01.2023
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1581552801
Umístění parcely
Definiční bodX:-1080271.81 Y:-528213.64
GPS pozice49.97910523909873,17.456974923547335
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1386 v KÚ Bruntál-město, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1386 v KÚ Bruntál-město

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1386 v KÚ Bruntál-město jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Bruntál 1386 92   Bruntál-město Bruntál
Parcela 1386 1014   Bruntál-město Bruntál

Parcela st. 1386 v KÚ Bruntál-město, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Bruntál č.p.1426 st.1388, Bruntál-město 20.71 09.01.2024
Bruntál č.p.1427 st.1389, Bruntál-město 24.99 09.01.2024
Bruntál č.p.1425 st.1387, Bruntál-město 25.96 09.01.2024
Bruntál č.p.1229 st.1384/2, Bruntál-město 27.83 09.01.2024
Bruntál č.p.1228 st.1385/2, Bruntál-město 32.35 09.01.2024
Bruntál č.p.1428 st.1390, Bruntál-město 29.58 09.01.2024
Objekt 50404121 st.1394/3, Bruntál-město 39.95 01.07.2011
Bruntál č.p.1230 st.1383/2, Bruntál-město 43.21 09.01.2024
Bruntál č.p.1713 st.1397/4, Bruntál-město 46.42 09.01.2024
Bruntál č.p.1226 st.1382/2, Bruntál-město 44.62 09.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.