Parcela st. 135/1 v KÚ Řehlovice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 135/1 v KÚ Řehlovice o výměře 51m², orná půda.
Katastrální území
Obec Řehlovice
KÚ Řehlovice

Parcela st. 135/1 v KÚ Řehlovice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 135/1
Výměra parcely 51m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 23.05.2005
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
12212 51
ID parcelyPA.1587189510
Umístění parcely
Definiční bodX:-980580.9 Y:-767171.02
GPS pozice50.61276774736133,13.96002305873086
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 135/1 v KÚ Řehlovice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 135 v KÚ Řehlovice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 135 v KÚ Řehlovice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Řehlovice 135 131   Řehlovice Řehlovice
Parcela 135/1 51   Řehlovice Řehlovice
Parcela 135/2 10   Řehlovice Řehlovice

Parcela st. 135/1 v KÚ Řehlovice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Řehlovice č.p.103 st.176/1, Řehlovice 68.55 29.12.2023
Objekt 38818884 st.142/2, Řehlovice 78.86 14.07.2021
Řehlovice č.p.82 st.142/1, Řehlovice 86.30 29.12.2023
Řehlovice č.p.86 st.141, Řehlovice 102.43 29.12.2023
Řehlovice č.p.83 st.140, Řehlovice 110.20 29.12.2023
Řehlovice č.p.101 st.174/1, Řehlovice 129.08 29.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.