Parcela st. 64/1 v KÚ Kundratice u Křižanova - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 64/1 v KÚ Kundratice u Křižanova obec Kundratice o výměře 749m², zahrada.
Katastrální území
Obec Kundratice
KÚ Kundratice u Křižanova

Parcela st. 64/1 v KÚ Kundratice u Křižanova
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 64/1
Výměra parcely 749m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 15.03.2012
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
72911 749
ID parcelyPA.1587396746
Umístění parcely
Definiční bodX:-1134202.76 Y:-629780.95
GPS pozice49.40095134180588,16.13552639580909
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 64/1 v KÚ Kundratice u Křižanova, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 64 v KÚ Kundratice u Křižanova

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 64 v KÚ Kundratice u Křižanova jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Kundratice 64 176   Kundratice u Křižanova Kundratice
Parcela 64/1 749   Kundratice u Křižanova Kundratice
Parcela 64/2 1574   Kundratice u Křižanova Kundratice
Parcela 64/3 362   Kundratice u Křižanova Kundratice
Parcela st.64 38   Kundratice u Křižanova Kundratice

Parcela st. 64/1 v KÚ Kundratice u Křižanova, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 40704912 st.88, Kundratice u Křižanova 27.19 25.01.2023
Objekt 41492421 st.119, Kundratice u Křižanova 36.37 10.07.2018
Objekt 40704971 st.70, Kundratice u Křižanova 40.79 10.07.2018
Kundratice č.p.17 st.30/1, Kundratice u Křižanova 62.98 09.01.2024
Kundratice č.p.77 st.30/2, Kundratice u Křižanova 64.97 09.01.2024
Kundratice č.p.18 st.31, Kundratice u Křižanova 63.18 09.01.2024
Objekt 42812909 st.64, Kundratice u Křižanova 77.79 01.07.2011
Kundratice č.p.75 st.117, Kundratice u Křižanova 57.87 09.01.2024
Objekt 49824406 296, Kundratice u Křižanova 68.33 09.10.2014
Kundratice č.p.7 st.32/2, Kundratice u Křižanova 61.13 09.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.