Parcela st. 94 v KÚ Pilníkov III - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 94 v KÚ Pilníkov III obec Pilníkov o výměře 486m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Pilníkov
Pilníkov III

Parcela st. 94 v KÚ Pilníkov III
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 94
Výměra parcely 486m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Pilníkov 401
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 22.02.2017
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1587964610
Umístění parcely
Definiční bodX:-1004927.6 Y:-637016.67
GPS pozice50.547919727220204,15.826773640188264
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 94 v KÚ Pilníkov III, Katastrální mapa
Pilníkov 401 na parcele st. 94 v KÚ Pilníkov III
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní401
Na parcelest. 94
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Letná 401
Zastavěná plocha296m2
Počet bytů2
Počet podlaží2
ID Budovy293684610
Platí od 05.01.2024
KódSO.2274531
Definiční bodX:-1004924.61 Y:-637014.99
Umístění objektu
Definiční bodX:-1004924.61 Y:-637014.99
GPS pozice50.547948195474916,15.826792211852748
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Pilníkov 401 na parcele st. 94 v KÚ Pilníkov III, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 94 v KÚ Pilníkov III

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 94 v KÚ Pilníkov III jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 94/1 441   Pilníkov III Pilníkov
Parcela 94/2 304   Pilníkov III Pilníkov
Parcela st.94 486   Pilníkov III Pilníkov

Parcela st. 94 v KÚ Pilníkov III, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Pilníkov č.p.401 st.94, Pilníkov III 3.43 05.01.2024
Objekt 39034879 st.93, Pilníkov III 33.85 27.01.2021
Pilníkov č.p.362 st.82, Pilníkov III 98.87 05.01.2024
Pilníkov č.p.361 st.81, Pilníkov III 107.71 05.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.