Parcela st. 73 v KÚ Ejpovice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 73 v KÚ Ejpovice o výměře 1671m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Ejpovice
KÚ Ejpovice

Parcela st. 73 v KÚ Ejpovice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 73
Výměra parcely 1671m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Ejpovice 76
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 29.07.2008
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1589536408
Umístění parcely
Definiční bodX:-1071333.94 Y:-812582.37
GPS pozice49.74612154311666,13.51567532198527
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 73 v KÚ Ejpovice, Katastrální mapa
Ejpovice 76 na parcele st. 73 v KÚ Ejpovice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní76
Na parcelest. 73
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Ke Školce 76
Zastavěná plocha170m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy302425408
Platí od 27.12.2023
KódSO.12900028
Definiční bodX:-1071331.32 Y:-812580.84
Umístění objektu
Definiční bodX:-1071331.32 Y:-812580.84
GPS pozice49.74614688055125,13.515690925564599
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Ejpovice 76 na parcele st. 73 v KÚ Ejpovice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 73 v KÚ Ejpovice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 73 v KÚ Ejpovice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Ejpovice 73 167   Ejpovice Ejpovice
Parcela 1054/73 26   Ejpovice Ejpovice
Parcela st.73 1671   Ejpovice Ejpovice

Parcela st. 73 v KÚ Ejpovice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Ejpovice č.p.76 st.73, Ejpovice 3.03 27.12.2023
Ejpovice č.p.224 st.399, Ejpovice 21.25 26.12.2013
Objekt 47096489 st.371, Ejpovice 32.24 01.07.2011
Objekt 47105097 st.72/3, Ejpovice 47.39 01.07.2011
Ejpovice č.p.158 st.333, Ejpovice 38.17 27.12.2023
Ejpovice č.p.33 st.72/2, Ejpovice 42.70 27.12.2023
Ejpovice č.p.73 st.81, Ejpovice 52.15 20.05.2024
Ejpovice č.p.157 st.289, Ejpovice 60.06 20.05.2024
Ejpovice č.p.79 st.270, Ejpovice 61.85 20.05.2024
Objekt 47103761 st.269, Ejpovice 65.14 01.07.2011

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.