Parcela st. 111/1 v KÚ Líšná u Zbiroha - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 111/1 v KÚ Líšná u Zbiroha obec Líšná o výměře 1366m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Líšná
KÚ Líšná u Zbiroha

Parcela st. 111/1 v KÚ Líšná u Zbiroha
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 111/1
Výměra parcely 1366m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Líšná 47234865
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 24.09.2018
Způsob ochrany pozemku neurčen
rozsáhlé chráněné území
ID parcelyPA.1620707408
Umístění parcely
Definiční bodX:-1058613.1 Y:-789783.11
GPS pozice49.88928188347968,13.803209719983583
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 111/1 v KÚ Líšná u Zbiroha, Katastrální mapa
Líšná 47234865 na parcele st. 111/1 v KÚ Líšná u Zbiroha
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 111/1
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy307696408
Platí od 15.09.2017
KódSO.47234865
Definiční bodX:-1058609.36 Y:-789782.6
Umístění objektu
Definiční bodX:-1058609.36 Y:-789782.6
GPS pozice49.88931582114834,13.803209221612121
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Líšná 47234865 na parcele st. 111/1 v KÚ Líšná u Zbiroha, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 111 v KÚ Líšná u Zbiroha

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 111 v KÚ Líšná u Zbiroha jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela st.111/1 1366   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/10 963   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/11 1679   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/12 40   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/14 1   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/16 34   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/2 359   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/3 18   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/4 17   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/5 298   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/6 3031   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/7 380   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/8 228   Líšná u Zbiroha Líšná
Parcela st.111/9 127   Líšná u Zbiroha Líšná

Parcela st. 111/1 v KÚ Líšná u Zbiroha, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 47234865 st.111/1, Líšná u Zbiroha 3.77 15.09.2017
Objekt 47236515 st.111/3, Líšná u Zbiroha 27.06 15.09.2017
Objekt 40681165 st.116/1, Líšná u Zbiroha 41.32 15.09.2017
Objekt 47234873 st.111/4, Líšná u Zbiroha 39.08 15.09.2017
Objekt 40679454 st.111/2, Líšná u Zbiroha 41.73 15.09.2017
Objekt 40681114 st.111/5, Líšná u Zbiroha 40.27 15.09.2017
Objekt 50510193 st.116/2, Líšná u Zbiroha 49.23 15.09.2017
Objekt 47236469 st.116/3, Líšná u Zbiroha 58.37 15.09.2017
Objekt 47236507 st.111/6, Líšná u Zbiroha 81.95 15.09.2017
Objekt 47234881 st.111/6, Líšná u Zbiroha 82.41 26.10.2021

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.