Parcela st. 33 v KÚ Ruda u Velkého Meziříčí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 33 v KÚ Ruda u Velkého Meziříčí obec Ruda o výměře 446m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Ruda
Ruda u Velkého Meziříčí

Parcela st. 33 v KÚ Ruda u Velkého Meziříčí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 33
Výměra parcely 446m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Ruda 57
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 28.07.2022
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1622090746
Umístění parcely
Definiční bodX:-1142779.44 Y:-631920.81
GPS pozice49.32213823813994,16.119695800014927
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 33 v KÚ Ruda u Velkého Meziříčí, Katastrální mapa
Ruda 57 na parcele st. 33 v KÚ Ruda u Velkého Meziříčí
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní57
Na parcelest. 33
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Ruda 57
Zastavěná plocha122m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy192935746
Platí od 09.01.2024
KódSO.3652912
Definiční bodX:-1142776.31 Y:-631920.25
Umístění objektu
Definiční bodX:-1142776.31 Y:-631920.25
GPS pozice49.322166774702644,16.119698548615418
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Ruda 57 na parcele st. 33 v KÚ Ruda u Velkého Meziříčí, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 33 v KÚ Ruda u Velkého Meziříčí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 33 v KÚ Ruda u Velkého Meziříčí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Ruda 33 104   Ruda u Velkého Meziříčí Ruda
Parcela 1704/33 947   Ruda u Velkého Meziříčí Ruda
Parcela 873/33 48   Ruda u Velkého Meziříčí Ruda
Parcela st.33 446   Ruda u Velkého Meziříčí Ruda

Parcela st. 33 v KÚ Ruda u Velkého Meziříčí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Ruda č.p.57 st.33, Ruda u Velkého Meziříčí 3.18 09.01.2024
Ruda č.p.63 st.34, Ruda u Velkého Meziříčí 13.59 09.01.2024
Ruda č.p.59 st.31, Ruda u Velkého Meziříčí 18.12 09.01.2024
Ruda č.p.48 st.32, Ruda u Velkého Meziříčí 22.97 09.01.2024
Ruda č.p.65 st.35, Ruda u Velkého Meziříčí 28.06 09.01.2024
Ruda č.p.47 st.30, Ruda u Velkého Meziříčí 30.27 09.01.2024
Ruda č.p.60 st.36, Ruda u Velkého Meziříčí 33.54 09.01.2024
Ruda č.p.64 st.28, Ruda u Velkého Meziříčí 45.58 09.01.2024
Ruda č.p.22 st.27, Ruda u Velkého Meziříčí 41.39 09.01.2024
Objekt 40722384 st.91, Ruda u Velkého Meziříčí 49.43 28.07.2022
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.