Parcela st. 4083/1 v KÚ Velké Meziříčí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 4083/1 v KÚ Velké Meziříčí o výměře 2500m², zahrada.
Katastrální území
Obec Velké Meziříčí
KÚ Velké Meziříčí

Parcela st. 4083/1 v KÚ Velké Meziříčí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 4083/1
Výměra parcely 2500m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 10.05.2022
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
73241 2497
73244 3
ID parcelyPA.1638763746
Umístění parcely
Definiční bodX:-1136993.33 Y:-640625.41
GPS pozice49.36484247939286,15.991550226806956
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 4083/1 v KÚ Velké Meziříčí, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 4083 v KÚ Velké Meziříčí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 4083 v KÚ Velké Meziříčí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 4083/1 2500   Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Parcela 4083/10 112   Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Parcela 4083/2 29   Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Parcela 4083/3 172   Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Parcela 4083/4 979   Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Parcela 4083/5 66   Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Parcela 4083/6 807   Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Parcela 4083/8 800   Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Parcela st.4083/7 31   Velké Meziříčí Velké Meziříčí
Parcela st.4083/9 23   Velké Meziříčí Velké Meziříčí

Parcela st. 4083/1 v KÚ Velké Meziříčí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Velké Meziříčí č.e.1399 st.4086/5, Velké Meziříčí 30.78 01.06.2022
Velké Meziříčí č.e.1184 st.4068/5, Velké Meziříčí 83.63 01.07.2011
Velké Meziříčí č.e.1184 st.4068/5, Velké Meziříčí 86.22 02.12.2019

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.