Parcela st. 9309 v KÚ Město Žďár - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 9309 v KÚ Město Žďár obec Žďár nad Sázavou o výměře 459m², zahrada.
Katastrální území
Obec Žďár nad Sázavou
Město Žďár

Parcela st. 9309 v KÚ Město Žďár
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 9309
Výměra parcely 459m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 14.11.2005
Platí do 12.05.2014
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
85001 459
ID parcelyPA.1640248714
Umístění parcely
Definiční bodX:-1116218.91 Y:-640198.32
GPS pozice49.5508378273548,15.96422163982141
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 9309 v KÚ Město Žďár, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 9309 v KÚ Město Žďár

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 9309 v KÚ Město Žďár jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 9309 459   Město Žďár Žďár nad Sázavou
Parcela 9309/1 283   Město Žďár Žďár nad Sázavou
Parcela 9309/3 144   Město Žďár Žďár nad Sázavou
Parcela st.9309/2 32   Město Žďár Žďár nad Sázavou

Parcela st. 9309 v KÚ Město Žďár, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Žďár nad Sázavou 1 č.e.182, Žďár nad Sázavou st.9309/2, Město Žďár 4.43 10.07.2019
Žďár nad Sázavou 1 č.e.183, Žďár nad Sázavou st.9308/7, Město Žďár 11.83 10.07.2019
Žďár nad Sázavou 1 č.e.86, Žďár nad Sázavou st.9297, Město Žďár 18.06 09.01.2024
Žďár nad Sázavou 1 č.e.36, Žďár nad Sázavou st.9337, Město Žďár 21.02 09.01.2024
Žďár nad Sázavou 1 č.e.184, Žďár nad Sázavou st.9308/6, Město Žďár 26.19 05.01.2022
Žďár nad Sázavou 1 č.e.128, Žďár nad Sázavou st.9308/4, Město Žďár 40.48 09.01.2024
Žďár nad Sázavou 1 č.e.63, Žďár nad Sázavou st.9299, Město Žďár 51.21 09.01.2024
Žďár nad Sázavou 1 č.e.33, Žďár nad Sázavou st.9340, Město Žďár 48.09 09.01.2024
Žďár nad Sázavou 1 č.e.117, Žďár nad Sázavou st.9293, Město Žďár 50.86 09.01.2024
Žďár nad Sázavou 1 č.e.112, Žďár nad Sázavou st.9285, Město Žďár 47.66 09.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.