Parcela st. 257 v KÚ Velká Úpa II - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 257 v KÚ Velká Úpa II obec Pec pod Sněžkou o výměře 14m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Pec pod Sněžkou
Velká Úpa II

Parcela st. 257 v KÚ Velká Úpa II
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 257
Výměra parcely 14m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Pec pod Sněžkou 44930003
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 21.12.2010
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1645771610
Umístění parcely
Definiční bodX:-988658.51 Y:-639935.71
GPS pozice50.690036318450474,15.758661264827406
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 257 v KÚ Velká Úpa II, Katastrální mapa
Pec pod Sněžkou 44930003 na parcele st. 257 v KÚ Velká Úpa II
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 257
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy304829610
Platí od 01.07.2011
KódSO.44930003
Definiční bodX:-988656.64 Y:-639935.28
Umístění objektu
Definiční bodX:-988656.64 Y:-639935.28
GPS pozice50.69005346687383,15.75866416861141
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Pec pod Sněžkou 44930003 na parcele st. 257 v KÚ Velká Úpa II, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 257 v KÚ Velká Úpa II

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 257 v KÚ Velká Úpa II jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 257/1 140   Velká Úpa II Pec pod Sněžkou
Parcela 257/2 126   Velká Úpa II Pec pod Sněžkou
Parcela st.257 14   Velká Úpa II Pec pod Sněžkou

Parcela st. 257 v KÚ Velká Úpa II, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 44930003 st.257, Velká Úpa II 1.92 01.07.2011
Objekt 39019071 st.290, Velká Úpa II 12.55 01.07.2011
Velká Úpa č.p.158, Pec pod Sněžkou st.245, Velká Úpa II 13.06 05.01.2024
Velká Úpa č.p.159, Pec pod Sněžkou st.164, Velká Úpa II 45.62 05.01.2024
Velká Úpa č.p.204, Pec pod Sněžkou st.12, Velká Úpa I 64.64 05.01.2024
Objekt 43437672 st.328, Velká Úpa II 68.96 01.07.2011
Objekt 43437729 st.327, Velká Úpa II 68.84 01.07.2011
Velká Úpa č.p.157, Pec pod Sněžkou st.165, Velká Úpa II 104.22 05.01.2024

Příbuzné stránky

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.