Parcela st. 254/7 v KÚ Jiřice u Kostelce nad Labem - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 254/7 v KÚ Jiřice u Kostelce nad Labem obec Kostelec nad Labem o výměře 31m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Kostelec nad Labem
Jiřice u Kostelce nad Labem

Parcela st. 254/7 v KÚ Jiřice u Kostelce nad Labem
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 254/7
Výměra parcely 31m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití manipulační plocha
Platí od 24.03.2011
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1683719206
Umístění parcely
Definiční bodX:-1029797.85 Y:-731888.7
GPS pozice50.218490637615176,14.547612887333475
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 254/7 v KÚ Jiřice u Kostelce nad Labem, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 254 v KÚ Jiřice u Kostelce nad Labem

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 254 v KÚ Jiřice u Kostelce nad Labem jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Kostelec nad Labem, Jiřice 254 157   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem
Parcela 254/1 211   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem
Parcela 254/12 6583   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem
Parcela 254/2 310   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem
Parcela 254/21 1450   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem
Parcela 254/22 789   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem
Parcela 254/3 181   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem
Parcela 254/6 93   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem
Parcela 254/7 31   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem
Parcela 254/8 47   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem
Parcela 254/9 7343   Jiřice u Kostelce nad Labem Kostelec nad Labem

Parcela st. 254/7 v KÚ Jiřice u Kostelce nad Labem, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 49670069 st.227/3, Jiřice u Kostelce nad Labem 23.77 01.07.2011
Objekt 42887089 st.210/3, Jiřice u Kostelce nad Labem 34.87 01.07.2011
Objekt 42627541 st.107/1, Nová Ves u Prahy 27.48 01.07.2011
Objekt 49536974 st.97/2, Nová Ves u Prahy 41.36 07.02.2015
Objekt 43524036 st.209, Jiřice u Kostelce nad Labem 47.47 01.07.2011
Objekt 50061569 st.211, Jiřice u Kostelce nad Labem 56.23 01.07.2011
Objekt 42887097 st.214/3, Jiřice u Kostelce nad Labem 51.82 01.07.2011
Objekt 43013368 st.98, Nová Ves u Prahy 58.83 04.08.2021
Objekt 50233891 st.99/1, Nová Ves u Prahy 78.54 01.07.2011
Nová Ves č.p.489 st.101, Nová Ves u Prahy 63.35 23.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.