Parcela st. 33 v KÚ Smědčice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 33 v KÚ Smědčice o výměře 815m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Smědčice
KÚ Smědčice

Parcela st. 33 v KÚ Smědčice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 33
Výměra parcely 815m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 08.11.2010
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1709253408
Umístění parcely
Definiční bodX:-1065340.46 Y:-811934.4
GPS pozice49.800279757367036,13.51222899347163
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 33 v KÚ Smědčice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 33 v KÚ Smědčice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 33 v KÚ Smědčice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Smědčice 33 188   Smědčice Smědčice
Objekt Smědčice 33 36   Smědčice Smědčice
Parcela 406/33 1813   Smědčice Smědčice
Parcela 433/33 1061   Smědčice Smědčice
Parcela 445/33 8380   Smědčice Smědčice
Parcela 480/33 1019   Smědčice Smědčice
Parcela 502/33 162   Smědčice Smědčice
Parcela 515/33 70   Smědčice Smědčice
Parcela st.33 815   Smědčice Smědčice
Parcela st.33/1 496   Smědčice Smědčice
Parcela st.33/2 319   Smědčice Smědčice

Parcela st. 33 v KÚ Smědčice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Smědčice č.p.34 st.33/1, Smědčice 2.97 24.12.2023
Smědčice č.p.155 st.33/2, Smědčice 26.28 07.06.2024
Objekt 38114399 st.18, Smědčice 34.21 01.07.2011
Smědčice č.e.24 st.74, Smědčice 31.25 24.12.2023
Objekt 40663914 st.31, Smědčice 36.58 01.07.2011
Smědčice č.p.32 st.14/1, Smědčice 41.34 16.11.2022
Smědčice č.e.36 st.70, Smědčice 40.23 24.12.2023
Smědčice č.p.33 st.29, Smědčice 39.19 24.12.2023
Smědčice č.p.37 st.20, Smědčice 49.01 24.12.2023
Smědčice č.p.20 st.55, Smědčice 53.80 24.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.