Parcela st. 50/2 v KÚ Oráčov - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 50/2 v KÚ Oráčov o výměře 105m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Oráčov
KÚ Oráčov

Parcela st. 50/2 v KÚ Oráčov
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 50/2
Výměra parcely 105m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Oráčov 44430647
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 14.09.2011
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1735063212
Umístění parcely
Definiční bodX:-1031436.35 Y:-804116.88
GPS pozice50.11217067877036,13.54999167436078
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 50/2 v KÚ Oráčov, Katastrální mapa
Oráčov 44430647 na parcele st. 50/2 v KÚ Oráčov
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 50/2
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy246876212
Platí od 01.07.2011
KódSO.44430647
Definiční bodX:-1031433.32 Y:-804116.45
Umístění objektu
Definiční bodX:-1031433.32 Y:-804116.45
GPS pozice50.11219819412146,13.549991356068123
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Oráčov 44430647 na parcele st. 50/2 v KÚ Oráčov, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 50 v KÚ Oráčov

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 50 v KÚ Oráčov jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Oráčov 50 152   Oráčov Oráčov
Parcela 50/1 765   Oráčov Oráčov
Parcela 50/2 152   Oráčov Oráčov
Parcela 50/3 376   Oráčov Oráčov
Parcela 50/4 422   Oráčov Oráčov
Parcela 50/5 159   Oráčov Oráčov
Parcela 50/6 187   Oráčov Oráčov
Parcela 893/50 1357   Oráčov Oráčov
Parcela st.50/1 2396   Oráčov Oráčov
Parcela st.50/2 105   Oráčov Oráčov

Parcela st. 50/2 v KÚ Oráčov, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 44430647 st.50/2, Oráčov 3.06 01.07.2011
Objekt 44455381 st.53/2, Oráčov 17.29 01.07.2011
Oráčov č.p.2 st.50/1, Oráčov 19.94 24.12.2023
Objekt 44430744 st.48/3, Oráčov 21.69 17.01.2020
Oráčov č.p.45 st.43, Oráčov 39.66 24.12.2023
Oráčov č.p.93 st.121, Oráčov 38.98 24.12.2023
Oráčov č.p.5 st.53/1, Oráčov 63.34 24.12.2023
Oráčov č.p.44 st.44, Oráčov 51.87 24.12.2023
Oráčov č.p.163 st.253, Oráčov 58.36 24.12.2023
Oráčov č.p.78 st.98, Oráčov 53.05 24.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.