Parcela st. 50/3 v KÚ Kolaje - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 50/3 v KÚ Kolaje o výměře 3916m², orná půda.
Katastrální území
Obec Kolaje
KÚ Kolaje

Parcela st. 50/3 v KÚ Kolaje
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 50/3
Výměra parcely 3916m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 03.10.2011
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
30700 3916
ID parcelyPA.17412355010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1043012.68 Y:-684344.93
GPS pozice50.15631088509137,15.231807188568567
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 50/3 v KÚ Kolaje, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 50 v KÚ Kolaje

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 50 v KÚ Kolaje jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Kolaje 50 71   Kolaje Kolaje
Parcela 116/50 1271   Kolaje Kolaje
Parcela 117/50 11265   Kolaje Kolaje
Parcela 128/50 5690   Kolaje Kolaje
Parcela 50/10 17   Kolaje Kolaje
Parcela 50/3 3916   Kolaje Kolaje
Parcela 50/4 4332   Kolaje Kolaje
Parcela 50/5 3639   Kolaje Kolaje
Parcela 50/6 8738   Kolaje Kolaje
Parcela 50/7 4975   Kolaje Kolaje
Parcela 50/8 3561   Kolaje Kolaje
Parcela 50/9 17945   Kolaje Kolaje

Parcela st. 50/3 v KÚ Kolaje, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kolaje č.p.68 st.154, Kolaje 85.23 23.12.2023
Kolaje č.p.61 st.131, Kolaje 98.26 04.08.2021
Kolaje č.p.56 st.125, Kolaje 103.69 23.12.2023
Kolaje č.p.51 st.109, Kolaje 118.39 23.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.