Parcela st. 315/4 v KÚ Kravaře ve Slezsku - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 315/4 v KÚ Kravaře ve Slezsku obec Kravaře o výměře 24m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Kravaře
Kravaře ve Slezsku

Parcela st. 315/4 v KÚ Kravaře ve Slezsku
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 315/4
Výměra parcely 24m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Kravaře 49279874
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 17.12.2007
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1766971806
Umístění parcely
Definiční bodX:-1088456.95 Y:-489547.03
GPS pozice49.93806193703093,18.004066420510554
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 315/4 v KÚ Kravaře ve Slezsku, Katastrální mapa
Kravaře 49279874 na parcele st. 315/4 v KÚ Kravaře ve Slezsku
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 315/4
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy497823806
Platí od 01.07.2011
KódSO.49279874
Definiční bodX:-1088454.55 Y:-489546.85
Umístění objektu
Definiční bodX:-1088454.55 Y:-489546.85
GPS pozice49.93808357183128,18.00406593863368
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Kravaře 49279874 na parcele st. 315/4 v KÚ Kravaře ve Slezsku, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 315 v KÚ Kravaře ve Slezsku

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 315 v KÚ Kravaře ve Slezsku jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Kravaře 315 165   Kravaře ve Slezsku Kravaře
Objekt Kravaře, Kouty 315 461   Kravaře ve Slezsku Kravaře
Parcela 315/1 842   Kravaře ve Slezsku Kravaře
Parcela 315/2 429   Kravaře ve Slezsku Kravaře
Parcela st.315/3 162   Kravaře ve Slezsku Kravaře
Parcela st.315/4 24   Kravaře ve Slezsku Kravaře

Parcela st. 315/4 v KÚ Kravaře ve Slezsku, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 49279874 st.315/4, Kravaře ve Slezsku 2.41 01.07.2011
Kravaře č.p.3222 st.315/3, Kravaře ve Slezsku 14.66 20.12.2023
Kravaře č.p.914 st.311, Kravaře ve Slezsku 30.02 20.12.2023
Objekt 48098817 st.308/3, Kravaře ve Slezsku 39.18 01.07.2011
Kravaře č.p.810 st.312, Kravaře ve Slezsku 37.77 20.12.2023
Kravaře č.p.3154 st.320/4, Kravaře ve Slezsku 39.84 20.12.2023
Kravaře č.p.225 st.319, Kravaře ve Slezsku 45.56 20.12.2023
Kravaře č.p.3347 st.322/4, Kravaře ve Slezsku 62.24 20.12.2023
Objekt 38064545 st.320/5, Kravaře ve Slezsku 51.47 01.07.2011
Kravaře č.p.977 st.308/2, Kravaře ve Slezsku 54.86 20.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.