Parcela st. 154/2 v KÚ Kunratice u České Kamenice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 154/2 v KÚ Kunratice u České Kamenice obec Kunratice o výměře 175m², zahrada.
Katastrální území
Obec Kunratice
KÚ Kunratice u České Kamenice

Parcela st. 154/2 v KÚ Kunratice u České Kamenice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 154/2
Výměra parcely 175m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 29.06.2021
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
73041 131
75011 44
ID parcelyPA.18032356010
Umístění parcely
Definiční bodX:-962292.63 Y:-731506.47
GPS pozice50.82023939463878,14.424022740390638
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 154/2 v KÚ Kunratice u České Kamenice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 154 v KÚ Kunratice u České Kamenice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 154 v KÚ Kunratice u České Kamenice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 154/1 1548   Kunratice u České Kamenice Kunratice
Parcela 154/2 175   Kunratice u České Kamenice Kunratice
Parcela st.154 36   Kunratice u České Kamenice Kunratice

Parcela st. 154/2 v KÚ Kunratice u České Kamenice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kunratice č.e.9 st.51, Kunratice u České Kamenice 27.93 25.12.2023
Kunratice č.p.41 st.54, Kunratice u České Kamenice 30.29 25.12.2023
Kunratice č.p.40 st.55, Kunratice u České Kamenice 26.66 25.12.2023
Kunratice č.p.27 st.111, Kunratice u České Kamenice 43.97 25.12.2023
Kunratice č.p.75 st.52/1, Kunratice u České Kamenice 57.34 15.04.2019
Kunratice č.p.71 st.56, Kunratice u České Kamenice 66.39 25.12.2023
Objekt 99356694 st.52/2, Kunratice u České Kamenice 76.57 02.12.2019
Kunratice č.p.42 st.57, Kunratice u České Kamenice 90.75 25.12.2023
Kunratice č.p.39 st.48/1, Kunratice u České Kamenice 104.35 20.05.2022
Kunratice č.e.10 st.58, Kunratice u České Kamenice 117.78 25.12.2023
X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.