Parcela st. 752/93 v KÚ Opava-Předměstí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 752/93 v KÚ Opava-Předměstí obec Opava o výměře 412m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Opava
Opava-Předměstí

Parcela st. 752/93 v KÚ Opava-Předměstí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 752/93
Výměra parcely 412m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Opava 49045695
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 27.11.2008
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1835508806
Umístění parcely
Definiční bodX:-1088416.65 Y:-496024.89
GPS pozice49.93319852967412,17.914151580610447
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 752/93 v KÚ Opava-Předměstí, Katastrální mapa
Opava 49045695 na parcele st. 752/93 v KÚ Opava-Předměstí
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 752/93
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy514751806
Platí od 29.01.2013
KódSO.49045695
Definiční bodX:-1088418.48 Y:-496020.5
Umístění objektu
Definiční bodX:-1088418.48 Y:-496020.5
GPS pozice49.933185708454076,17.91421477651116
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Opava 49045695 na parcele st. 752/93 v KÚ Opava-Předměstí, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 752 v KÚ Opava-Předměstí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 752 v KÚ Opava-Předměstí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Opava, Předměstí 752 94   Opava-Předměstí Opava
Parcela 752/1 58262   Opava-Předměstí Opava
Parcela 752/18 18   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/10 70   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/11 22   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/12 23   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/13 23   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/14 23   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/15 23   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/16 23   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/20 19   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/21 19   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/22 19   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/23 19   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/24 19   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/25 19   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/3 22   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/4 140   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/5 21   Opava-Předměstí Opava
Parcela st.752/6 50   Opava-Předměstí Opava

Parcela st. 752/93 v KÚ Opava-Předměstí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 49045695 st.752/93, Opava-Předměstí 4.76 29.01.2013
Objekt 42705894 st.752/92, Opava-Předměstí 37.05 29.01.2013
Objekt 49188763 st.752/39, Opava-Předměstí 46.03 29.01.2013
Objekt 49188771 st.752/40, Opava-Předměstí 51.55 29.01.2013
Objekt 40668398 752/63, Opava-Předměstí 64.84 29.01.2013
Objekt 49051725 st.752/91, Opava-Předměstí 72.38 29.01.2013
Předměstí č.p.2912, Opava st.2719/2, Opava-Předměstí 92.55 20.12.2023
Předměstí č.p.2850, Opava st.752/41, Opava-Předměstí 92.02 20.12.2023
Objekt 43810781 2721, Opava-Předměstí 76.14 29.01.2013
Předměstí č.p.3055, Opava st.2722/121, Opava-Předměstí 87.07 04.11.2021

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.