Parcela st. 60 v KÚ Láz u Kladrub - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 60 v KÚ Láz u Kladrub obec Kladruby o výměře 217m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Kladruby
KÚ Láz u Kladrub

Parcela st. 60 v KÚ Láz u Kladrub
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 60
Výměra parcely 217m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Láz 34, Kladruby
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 16.11.2011
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.18595846010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1067852.33 Y:-853682.68
GPS pozice49.72085728984361,12.94481487891126
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 60 v KÚ Láz u Kladrub, Katastrální mapa
Láz 34, Kladruby na parcele st. 60 v KÚ Láz u Kladrub
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní34
Na parcelest. 60
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Láz 34, Kladruby
Zastavěná plocha217m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy14622998010
Platí od 29.11.2024
KódSO.54034361
Definiční bodX:-1067849.27 Y:-853682.23
Umístění objektu
Definiční bodX:-1067849.27 Y:-853682.23
GPS pozice49.720885097414,12.94481442870429
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Láz 34, Kladruby na parcele st. 60 v KÚ Láz u Kladrub, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 60 v KÚ Láz u Kladrub

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 60 v KÚ Láz u Kladrub jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 60/1 98   Láz u Kladrub Kladruby
Parcela 60/2 267   Láz u Kladrub Kladruby
Parcela 60/4 175   Láz u Kladrub Kladruby
Parcela st.60 217   Láz u Kladrub Kladruby

Parcela st. 60 v KÚ Láz u Kladrub, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Láz č.p.34, Kladruby st.60, Láz u Kladrub 3.09 29.11.2024
Láz č.p.2, Kladruby st.38, Láz u Kladrub 32.17 27.12.2023
Láz č.p.27, Kladruby st.35, Láz u Kladrub 27.87 27.12.2023
Objekt 44045425 st.32, Láz u Kladrub 39.59 01.07.2011
Láz č.p.21, Kladruby st.21, Láz u Kladrub 61.21 27.12.2023
Láz č.p.3, Kladruby st.39, Láz u Kladrub 75.54 03.04.2024
Láz č.p.33, Kladruby st.28/1, Láz u Kladrub 75.46 27.12.2023
Láz č.p.4, Kladruby st.18, Láz u Kladrub 76.74 27.12.2023
Objekt 44047215 st.19, Láz u Kladrub 78.57 01.07.2011
Láz č.p.6, Kladruby st.16, Láz u Kladrub 78.53 03.04.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.