Parcela st. 45/5 v KÚ Humburky - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 45/5 v KÚ Humburky o výměře 109m², zahrada.
Katastrální území
Obec Humburky
KÚ Humburky

Parcela st. 45/5 v KÚ Humburky
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 45/5
Výměra parcely 109m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 27.09.2011
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
31000 109
ID parcelyPA.1892998602
Umístění parcely
Definiční bodX:-1037823.5 Y:-663544.19
GPS pozice50.225749361021315,15.511871891229255
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 45/5 v KÚ Humburky, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 45 v KÚ Humburky

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 45 v KÚ Humburky jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Humburky 45 145   Humburky Humburky
Parcela 45/1 911   Humburky Humburky
Parcela 45/2 432   Humburky Humburky
Parcela 45/3 125   Humburky Humburky
Parcela 45/4 202   Humburky Humburky
Parcela 45/5 109   Humburky Humburky
Parcela 45/6 13   Humburky Humburky
Parcela 45/7 1458   Humburky Humburky

Parcela st. 45/5 v KÚ Humburky, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Humburky č.p.43 st.37/1, Humburky 11.99 29.12.2023
Humburky č.p.101 st.37/2, Humburky 21.03 29.12.2023
Humburky č.p.61 st.39, Humburky 34.66 29.12.2023
Humburky č.p.13 st.35, Humburky 32.22 29.12.2023
Objekt 119502984 st.37/3, Humburky 32.45 29.03.2023
Objekt 40279014 st.88, Humburky 37.55 07.07.2018
Humburky č.p.42 st.36, Humburky 39.13 29.12.2023
Humburky č.p.45 st.43/1, Humburky 40.01 29.12.2023
Objekt 40278794 st.43/3, Humburky 39.37 07.07.2018
Objekt 40278786 st.43/2, Humburky 50.80 07.07.2018

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.