Parcela st. 147/13 v KÚ Podmoky u Městce Králové - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 147/13 v KÚ Podmoky u Městce Králové obec Podmoky o výměře 512m², trvalý travní porost.
Katastrální území
Obec Podmoky
Podmoky u Městce Králové

Parcela st. 147/13 v KÚ Podmoky u Městce Králové
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 147/13
Výměra parcely 512m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku trvalý travní porost
Způsob využití
Platí od 02.06.2016
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
32011 512
ID parcelyPA.1953061208
Umístění parcely
Definiční bodX:-1038999.93 Y:-683497.25
GPS pozice50.19305993636348,15.23652621322842
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 147/13 v KÚ Podmoky u Městce Králové, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 147 v KÚ Podmoky u Městce Králové

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 147 v KÚ Podmoky u Městce Králové jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 147/12 413   Podmoky u Městce Králové Podmoky
Parcela 147/13 512   Podmoky u Městce Králové Podmoky
Parcela 147/14 147   Podmoky u Městce Králové Podmoky
Parcela 147/15 410   Podmoky u Městce Králové Podmoky
Parcela 147/16 9   Podmoky u Městce Králové Podmoky
Parcela 147/3 277   Podmoky u Městce Králové Podmoky
Parcela 147/4 153   Podmoky u Městce Králové Podmoky

Parcela st. 147/13 v KÚ Podmoky u Městce Králové, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Podmoky č.p.108 st.121, Podmoky u Městce Králové 17.42 10.01.2024
Objekt 84898887 st.104/2, Podmoky u Městce Králové 25.15 12.10.2016
Podmoky č.p.84 st.103, Podmoky u Městce Králové 33.85 10.01.2024
Podmoky č.p.88 st.104/1, Podmoky u Městce Králové 28.18 10.01.2024
Objekt 84749946 st.168, Podmoky u Městce Králové 43.49 11.10.2016
Podmoky č.p.4 st.100, Podmoky u Městce Králové 41.33 10.01.2024
Podmoky č.p.65 st.72, Podmoky u Městce Králové 48.92 10.01.2024
Podmoky č.p.97 st.113, Podmoky u Městce Králové 56.65 10.01.2024
Podmoky č.p.96 st.108, Podmoky u Městce Králové 55.23 02.05.2024
Podmoky č.p.44 st.22, Podmoky u Městce Králové 67.71 10.01.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.