Parcela st. 14 v KÚ Přední Chlum - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 14 v KÚ Přední Chlum obec Milešov o výměře 135m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Milešov
Přední Chlum

Parcela st. 14 v KÚ Přední Chlum
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 14
Výměra parcely 135m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Přední Chlum 28, Milešov
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 28.06.2019
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1956944211
Umístění parcely
Definiční bodX:-1093825.9 Y:-765441.8
GPS pozice49.60690388237654,14.206875496946482
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 14 v KÚ Přední Chlum, Katastrální mapa
Přední Chlum 28, Milešov na parcele st. 14 v KÚ Přední Chlum
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní28
Na parcelest. 14
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Přední Chlum 28, Milešov
Zastavěná plocha135m2
Podlahová plocha91m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy286415211
Platí od 24.12.2023
KódSO.17151899
Definiční bodX:-1093823.23 Y:-765440.7
Umístění objektu
Definiční bodX:-1093823.23 Y:-765440.7
GPS pozice49.606929033240135,14.206885428097564
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Přední Chlum 28, Milešov na parcele st. 14 v KÚ Přední Chlum, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 14 v KÚ Přední Chlum

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 14 v KÚ Přední Chlum jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 14/1 18450   Přední Chlum Milešov
Parcela 14/2 2259   Přední Chlum Milešov
Parcela 175/14 3054   Přední Chlum Milešov
Parcela 272/14 255   Přední Chlum Milešov
Parcela 284/14 6116   Přední Chlum Milešov
Parcela 304/14 250   Přední Chlum Milešov
Parcela 362/14 67   Přední Chlum Milešov
Parcela 372/14 996   Přední Chlum Milešov
Parcela 38/14 234   Přední Chlum Milešov
Parcela 396/14 79   Přední Chlum Milešov
Parcela 450/14 306   Přední Chlum Milešov
Parcela 468/14 167   Přední Chlum Milešov
Parcela st.14 135   Přední Chlum Milešov

Parcela st. 14 v KÚ Přední Chlum, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Přední Chlum č.p.28, Milešov st.14, Přední Chlum 2.89 24.12.2023
Objekt 44483678 st.72, Přední Chlum 26.35 01.07.2011
Přední Chlum č.e.259, Milešov st.13, Přední Chlum 40.34 24.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.