Parcela st. 261 v KÚ Nové Benátky - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 261 v KÚ Nové Benátky obec Benátky nad Jizerou o výměře 1808m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Benátky nad Jizerou
Nové Benátky

Parcela st. 261 v KÚ Nové Benátky
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 261
Výměra parcely 1808m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Benátky nad Jizerou I 331, Benátky nad Jizerou
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 28.08.2009
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1964620207
Umístění parcely
Definiční bodX:-1024866.23 Y:-710719.77
GPS pozice50.28770467339258,14.832648089254613
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 261 v KÚ Nové Benátky, Katastrální mapa
Benátky nad Jizerou I 331, Benátky nad Jizerou na parcele st. 261 v KÚ Nové Benátky
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní331
Na parcelest. 261
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Dělnická 331/2
Zastavěná plocha598m2
Počet bytů2
Počet podlaží2
ID Budovy378205207
Platí od 22.12.2023
KódSO.21041466
Definiční bodX:-1024862.94 Y:-710719.91
Umístění objektu
Definiční bodX:-1024862.94 Y:-710719.91
GPS pozice50.28773383329169,14.832640099518107
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Benátky nad Jizerou I 331, Benátky nad Jizerou na parcele st. 261 v KÚ Nové Benátky, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 261 v KÚ Nové Benátky

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 261 v KÚ Nové Benátky jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Benátky nad Jizerou, Benátky nad Jizerou I 261 79   Nové Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela st.261 1808   Nové Benátky Benátky nad Jizerou

Parcela st. 261 v KÚ Nové Benátky, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Benátky nad Jizerou I č.p.331, Benátky nad Jizerou st.261, Nové Benátky 3.29 22.12.2023
Benátky nad Jizerou I č.p.332, Benátky nad Jizerou st.262, Nové Benátky 15.00 12.12.2019
Benátky nad Jizerou I č.p.330, Benátky nad Jizerou st.350, Nové Benátky 29.43 22.12.2023
Benátky nad Jizerou I č.p.329, Benátky nad Jizerou st.260/1, Nové Benátky 37.89 22.12.2023
Benátky nad Jizerou II č.p.79, Benátky nad Jizerou st.81/2, Staré Benátky 45.64 22.12.2023
Objekt 45253960 st.313/2, Nové Benátky 44.35 01.07.2011
Benátky nad Jizerou I č.p.328, Benátky nad Jizerou st.260/2, Nové Benátky 48.62 22.12.2023
Benátky nad Jizerou I č.p.333, Benátky nad Jizerou st.313/1, Nové Benátky 54.01 22.12.2023
Benátky nad Jizerou I č.p.464, Benátky nad Jizerou st.314/1, Nové Benátky 63.85 22.12.2023
Benátky nad Jizerou II č.p.133, Benátky nad Jizerou st.82/1, Staré Benátky 48.80 22.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.