Parcela st. 13 v KÚ Nalžovické Podhájí - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 13 v KÚ Nalžovické Podhájí obec Nalžovice o výměře 1680m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Nalžovice
KÚ Nalžovické Podhájí

Parcela st. 13 v KÚ Nalžovické Podhájí
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 13
Výměra parcely 1680m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Nalžovické Podhájí 15, Nalžovice
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 25.09.2012
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1969315211
Umístění parcely
Definiční bodX:-1083989.71 Y:-752246.53
GPS pozice49.71088495785858,14.369082660117392
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 13 v KÚ Nalžovické Podhájí, Katastrální mapa
Nalžovické Podhájí 15, Nalžovice na parcele st. 13 v KÚ Nalžovické Podhájí
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní15
Na parcelest. 13
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Nalžovické Podhájí 15, Nalžovice
Zastavěná plocha511m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy288482211
Platí od 24.12.2023
KódSO.22542876
Definiční bodX:-1083986.38 Y:-752251.63
Umístění objektu
Definiční bodX:-1083986.38 Y:-752251.63
GPS pozice49.71090833469527,14.369006283266826
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Nalžovické Podhájí 15, Nalžovice na parcele st. 13 v KÚ Nalžovické Podhájí, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 13 v KÚ Nalžovické Podhájí

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 13 v KÚ Nalžovické Podhájí jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Nalžovice, Nalžovické Podhájí 13 65   Nalžovické Podhájí Nalžovice
Objekt Nalžovice, Oboz 13 26   Nalžovické Podhájí Nalžovice
Parcela 1580/13 1029   Nalžovické Podhájí Nalžovice
Parcela 497/13 1268   Nalžovické Podhájí Nalžovice
Parcela 498/13 1059   Nalžovické Podhájí Nalžovice
Parcela 506/13 323   Nalžovické Podhájí Nalžovice
Parcela 509/13 6   Nalžovické Podhájí Nalžovice
Parcela 529/13 426   Nalžovické Podhájí Nalžovice
Parcela 531/13 476   Nalžovické Podhájí Nalžovice
Parcela 637/13 8   Nalžovické Podhájí Nalžovice
Parcela st.13 1680   Nalžovické Podhájí Nalžovice

Parcela st. 13 v KÚ Nalžovické Podhájí, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Nalžovické Podhájí č.p.15, Nalžovice st.13, Nalžovické Podhájí 6.09 24.12.2023
Nalžovické Podhájí č.p.33, Nalžovice st.125, Nalžovické Podhájí 31.69 24.12.2023
Objekt 38627612 st.231, Nalžovické Podhájí 42.22 19.10.2022
Nalžovické Podhájí č.p.35, Nalžovice st.424, Nalžovické Podhájí 52.39 22.03.2021
Nalžovické Podhájí č.p.10, Nalžovice st.11, Nalžovické Podhájí 64.63 24.12.2023
Objekt 42415951 st.232, Nalžovické Podhájí 74.83 19.10.2022
Nalžovické Podhájí č.p.9, Nalžovice st.7, Nalžovické Podhájí 90.60 24.12.2023
Nalžovické Podhájí č.p.11, Nalžovice st.10, Nalžovické Podhájí 74.94 27.08.2019
Objekt 44466579 1235/1, Nalžovické Podhájí 88.42 08.10.2014
Nalžovické Podhájí č.p.5, Nalžovice st.16, Nalžovické Podhájí 101.54 24.12.2023

Příbuzné stránky

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.