Parcela st. 576 v KÚ Staré Benátky - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 576 v KÚ Staré Benátky obec Benátky nad Jizerou o výměře 204m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Benátky nad Jizerou
Staré Benátky

Parcela st. 576 v KÚ Staré Benátky
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 576
Výměra parcely 204m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Benátky nad Jizerou II 565, Benátky nad Jizerou
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 20.12.2019
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.1971080207
Umístění parcely
Definiční bodX:-1024938.79 Y:-710479.66
GPS pozice50.28734039471693,14.836121717609355
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 576 v KÚ Staré Benátky, Katastrální mapa
Benátky nad Jizerou II 565, Benátky nad Jizerou na parcele st. 576 v KÚ Staré Benátky
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní565
Na parcelest. 576
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, náměstí 17. listopadu 565
Zastavěná plocha204m2
Podlahová plocha313m2
Obestavěný prostor1640m3
Počet bytů3
Počet podlaží2
ID Budovy380281207
Platí od 20.12.2019
KódSO.21049548
Definiční bodX:-1024936.14 Y:-710480.17
Umístění objektu
Definiční bodX:-1024936.14 Y:-710480.17
GPS pozice50.28736341513264,14.836109757561264
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Benátky nad Jizerou II 565, Benátky nad Jizerou na parcele st. 576 v KÚ Staré Benátky, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 576 v KÚ Staré Benátky

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 576 v KÚ Staré Benátky jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Benátky nad Jizerou, Benátky nad Jizerou II 576 155   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/10 240   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/11 1004   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/12 57   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/13 4502   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/21 68   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/22 353   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/24 85   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/25 474   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/26 897   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/27 124   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/7 423   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/8 152   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela 576/9 16387   Staré Benátky Benátky nad Jizerou
Parcela st.576 204   Staré Benátky Benátky nad Jizerou

Parcela st. 576 v KÚ Staré Benátky, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Benátky nad Jizerou II č.p.565, Benátky nad Jizerou st.576, Staré Benátky 2.70 20.12.2019
Benátky nad Jizerou II č.p.586, Benátky nad Jizerou st.1077, Staré Benátky 21.31 22.12.2023
Objekt 91953731 st.1438, Staré Benátky 23.32 13.01.2018
Benátky nad Jizerou II č.p.585, Benátky nad Jizerou st.1066, Staré Benátky 27.05 22.12.2023
Objekt 81148097 42740573010 23.81 20.01.2016
Benátky nad Jizerou II č.p.584, Benátky nad Jizerou st.1065, Staré Benátky 34.67 22.12.2023
Benátky nad Jizerou II č.p.583, Benátky nad Jizerou st.1064, Staré Benátky 40.07 22.12.2023
Benátky nad Jizerou II č.p.582, Benátky nad Jizerou st.1063, Staré Benátky 46.92 22.12.2023
Benátky nad Jizerou II č.p.391, Benátky nad Jizerou st.400, Staré Benátky 41.99 22.12.2023
Benátky nad Jizerou II č.p.502,503,504, Benátky nad Jizerou st.524, Staré Benátky 42.45 22.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.