Parcela st. 380/1 v KÚ Tatce - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 380/1 v KÚ Tatce o výměře 625m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Tatce
KÚ Tatce

Parcela st. 380/1 v KÚ Tatce
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 380/1
Výměra parcely 625m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Tatce 20
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 31.05.2011
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2023921208
Umístění parcely
Definiční bodX:-1048104.58 Y:-703769.64
GPS pozice50.08866557998251,14.97144131490822
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 380/1 v KÚ Tatce, Katastrální mapa
Tatce 20 na parcele st. 380/1 v KÚ Tatce
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní20
Na parcelest. 380/1
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Kouřimská 20
Zastavěná plocha90m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy327925208
Platí od 23.12.2023
KódSO.18145027
Definiční bodX:-1048101.94 Y:-703770.25
Umístění objektu
Definiční bodX:-1048101.94 Y:-703770.25
GPS pozice50.088688410096445,14.97142810064608
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Tatce 20 na parcele st. 380/1 v KÚ Tatce, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 380 v KÚ Tatce

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 380 v KÚ Tatce jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 380 416   Tatce Tatce
Parcela st.380/1 625   Tatce Tatce
Parcela st.380/2 34   Tatce Tatce

Parcela st. 380/1 v KÚ Tatce, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Tatce č.p.20 st.380/1, Tatce 2.71 23.12.2023
Tatce č.p.259 st.552, Tatce 18.34 10.09.2015
Objekt 43576311 522, Tatce 33.82 08.02.2015
Tatce č.p.203 st.384/4, Tatce 33.55 23.12.2023
Objekt 97364886 st.563, Tatce 44.29 23.05.2019
Tatce č.p.19 st.383/1, Tatce 39.39 23.12.2023
Tatce č.p.212 st.381/6, Tatce 43.61 23.12.2023
Tatce č.p.18 st.386, Tatce 45.56 23.12.2023
Tatce č.p.126 st.370/1, Tatce 45.88 23.12.2023
Tatce č.p.260 st.553, Tatce 59.51 29.02.2016

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.