Parcela st. 25 v KÚ Heřmanice u Polomi - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 25 v KÚ Heřmanice u Polomi obec Starý Jičín o výměře 226m², zahrada.
Katastrální území
Obec Starý Jičín
KÚ Heřmanice u Polomi

Parcela st. 25 v KÚ Heřmanice u Polomi
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 25
Výměra parcely 226m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 14.11.1996
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
64911 226
ID parcelyPA.2032158804
Umístění parcely
Definiční bodX:-1129417.87 Y:-503426.59
GPS pozice49.560043835130614,17.86344188101271
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 25 v KÚ Heřmanice u Polomi, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 25 v KÚ Heřmanice u Polomi

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 25 v KÚ Heřmanice u Polomi jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Starý Jičín, Heřmanice 25 214   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 194/25 137   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 203/25 28   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 210/25 633   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 224/25 7777   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 25 226   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 261/25 11358   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 262/25 366   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 264/25 5461   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 272/25 1934   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 282/25 31541   Heřmanice u Polomi Starý Jičín
Parcela 291/25 337   Heřmanice u Polomi Starý Jičín

Parcela st. 25 v KÚ Heřmanice u Polomi, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Heřmanice č.p.14, Starý Jičín st.23, Heřmanice u Polomi 22.34 10.01.2024
Objekt 41996569 st.26/2, Heřmanice u Polomi 46.60 01.07.2011
Heřmanice č.p.32, Starý Jičín st.26/2, Heřmanice u Polomi 46.60 21.06.2024
Heřmanice č.p.34, Starý Jičín st.26/1, Heřmanice u Polomi 41.89 10.01.2024
Objekt 115451625 st.151/2, Heřmanice u Polomi 58.70 08.08.2022
Heřmanice č.p.44, Starý Jičín st.145, Heřmanice u Polomi 57.95 10.01.2024
Heřmanice č.p.12, Starý Jičín st.143, Heřmanice u Polomi 63.19 10.01.2024
Heřmanice č.p.17, Starý Jičín st.18, Heřmanice u Polomi 64.11 10.01.2024
Heřmanice č.p.35, Starý Jičín st.31/1, Heřmanice u Polomi 68.96 10.01.2024
Heřmanice č.p.43, Starý Jičín st.44, Heřmanice u Polomi 77.09 10.01.2024

Příbuzné stránky

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.