Parcela st. 426/15 v KÚ Lukavice u Rychnova nad Kněžnou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 426/15 v KÚ Lukavice u Rychnova nad Kněžnou obec Lukavice o výměře 126m², trvalý travní porost.
Katastrální území
Obec Lukavice
Lukavice u Rychnova nad Kněžnou

Parcela st. 426/15 v KÚ Lukavice u Rychnova nad Kněžnou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 426/15
Výměra parcely 126m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku trvalý travní porost
Způsob využití
Platí od 19.11.2007
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
73846 126
ID parcelyPA.2035683607
Umístění parcely
Definiční bodX:-1047565.0 Y:-608455.55
GPS pozice50.196584033605745,16.29430039331131
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 426/15 v KÚ Lukavice u Rychnova nad Kněžnou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 426 v KÚ Lukavice u Rychnova nad Kněžnou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 426 v KÚ Lukavice u Rychnova nad Kněžnou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 426/1 115   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice
Parcela 426/10 432   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice
Parcela 426/15 126   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice
Parcela 426/16 119   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice
Parcela 426/17 32   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice
Parcela 426/18 29   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice
Parcela 426/19 277   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice
Parcela 426/2 327   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice
Parcela 426/3 643   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice
Parcela 426/4 406   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice
Parcela 426/7 299   Lukavice u Rychnova nad Kněžnou Lukavice

Parcela st. 426/15 v KÚ Lukavice u Rychnova nad Kněžnou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 119577330 st.440, Lukavice u Rychnova nad Kněžnou 25.56 05.04.2023
Lukavice č.p.180 st.231, Lukavice u Rychnova nad Kněžnou 36.98 04.01.2024
Lukavice č.p.101 st.70, Lukavice u Rychnova nad Kněžnou 30.19 27.03.2023
Lukavice č.p.265 st.385, Lukavice u Rychnova nad Kněžnou 51.80 04.01.2024
Lukavice č.p.196 st.73/2, Lukavice u Rychnova nad Kněžnou 63.51 04.01.2024
Lukavice č.p.102 st.73/1, Lukavice u Rychnova nad Kněžnou 67.64 04.01.2024
Lukavice č.p.100 st.71, Lukavice u Rychnova nad Kněžnou 60.15 04.01.2024
Lukavice č.p.46 st.79, Lukavice u Rychnova nad Kněžnou 60.14 04.01.2024
Lukavice č.p.48 st.282, Lukavice u Rychnova nad Kněžnou 69.56 04.01.2024
Objekt 44272758 st.277, Lukavice u Rychnova nad Kněžnou 96.92 27.03.2024

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.