Parcela st. 92 v KÚ Slavětín u Litovle - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 92 v KÚ Slavětín u Litovle obec Slavětín o výměře 383m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Slavětín
KÚ Slavětín u Litovle

Parcela st. 92 v KÚ Slavětín u Litovle
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 92
Výměra parcely 383m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Slavětín 10
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 30.05.2011
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2047971805
Umístění parcely
Definiční bodX:-1110759.11 Y:-566837.13
GPS pozice49.67178727633249,16.965028964320105
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 92 v KÚ Slavětín u Litovle, Katastrální mapa
Slavětín 10 na parcele st. 92 v KÚ Slavětín u Litovle
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní10
Na parcelest. 92
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Slavětín 10
Zastavěná plocha101m2
Počet bytů2
Počet podlaží2
ID Budovy452930805
Platí od 26.12.2023
KódSO.16140702
Definiční bodX:-1110757.78 Y:-566838.92
Umístění objektu
Definiční bodX:-1110757.78 Y:-566838.92
GPS pozice49.67179751742523,16.965002401874205
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Slavětín 10 na parcele st. 92 v KÚ Slavětín u Litovle, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 92 v KÚ Slavětín u Litovle

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 92 v KÚ Slavětín u Litovle jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 92/5 107   Slavětín u Litovle Slavětín
Parcela 92/6 953   Slavětín u Litovle Slavětín
Parcela 92/7 588   Slavětín u Litovle Slavětín
Parcela st.92 383   Slavětín u Litovle Slavětín

Parcela st. 92 v KÚ Slavětín u Litovle, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Slavětín č.p.10 st.92, Slavětín u Litovle 2.23 26.12.2023
Slavětín č.p.31 st.89, Slavětín u Litovle 23.90 26.12.2023
Slavětín č.p.35 st.93, Slavětín u Litovle 35.87 26.12.2023
Objekt 49920065 st.95, Slavětín u Litovle 35.16 01.07.2011
Slavětín č.p.37 st.35, Slavětín u Litovle 52.34 26.12.2023
Slavětín č.p.53 st.96, Slavětín u Litovle 52.73 26.12.2023
Slavětín č.p.20 st.79, Slavětín u Litovle 63.25 26.12.2023
Slavětín č.p.27 st.34, Slavětín u Litovle 72.65 26.12.2023
Slavětín č.p.46 st.80, Slavětín u Litovle 67.50 26.12.2023
Slavětín č.p.36 st.36, Slavětín u Litovle 75.37 26.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.