Parcela st. 343/16 v KÚ Trubín - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 343/16 v KÚ Trubín o výměře 1062m², orná půda.
Katastrální území
Obec Trubín
KÚ Trubín

Parcela st. 343/16 v KÚ Trubín
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 343/16
Výměra parcely 1062m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 09.03.2009
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
44911 790
45900 272
ID parcelyPA.2050089202
Umístění parcely
Definiční bodX:-1055092.46 Y:-774611.57
GPS pozice49.94014173259294,14.00527098068348
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 343/16 v KÚ Trubín, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 343 v KÚ Trubín

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 343 v KÚ Trubín jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 343/1 31273   Trubín Trubín
Parcela 343/10 142   Trubín Trubín
Parcela 343/11 28216   Trubín Trubín
Parcela 343/12 861   Trubín Trubín
Parcela 343/13 1006   Trubín Trubín
Parcela 343/14 1059   Trubín Trubín
Parcela 343/15 1060   Trubín Trubín
Parcela 343/16 1062   Trubín Trubín
Parcela 343/17 1071   Trubín Trubín
Parcela 343/18 618   Trubín Trubín
Parcela 343/19 993   Trubín Trubín
Parcela 343/2 2231   Trubín Trubín
Parcela 343/20 983   Trubín Trubín
Parcela 343/3 36   Trubín Trubín
Parcela 343/4 2992   Trubín Trubín
Parcela 343/5 3184   Trubín Trubín
Parcela 343/6 695   Trubín Trubín
Parcela 343/7 361   Trubín Trubín
Parcela 343/8 110   Trubín Trubín
Parcela 343/9 98   Trubín Trubín

Parcela st. 343/16 v KÚ Trubín, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Trubín č.p.154 st.345/95, Trubín 82.40 16.07.2014
Trubín č.p.137 st.345/89, Trubín 90.52 23.11.2018
Trubín č.p.71 st.83, Trubín 96.65 22.12.2023
Objekt 41506146 st.84, Trubín 95.91 01.07.2011
Trubín č.p.134 st.345/84, Trubín 101.56 25.11.2014
Trubín č.p.142 st.335/8, Trubín 100.24 23.11.2018

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.