Parcela st. 173 v KÚ Žižkov - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 173 v KÚ Žižkov obec Praha o výměře 849m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Praha
KÚ Žižkov

Parcela st. 173 v KÚ Žižkov
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 173
Výměra parcely 849m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití zeleň
Platí od 04.06.2007
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2074065101
Umístění parcely
Definiční bodX:-1043565.28 Y:-741371.96
GPS pozice50.08430619542076,14.442208973492345
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 173 v KÚ Žižkov, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 173 v KÚ Žižkov

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 173 v KÚ Žižkov jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Praha, Žižkov 173 182   Žižkov Praha
Parcela 173 849   Žižkov Praha
Parcela 2183/173 157   Žižkov Praha
Parcela 2639/173 62   Žižkov Praha
Parcela 2931/173 93   Žižkov Praha

Parcela st. 173 v KÚ Žižkov, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Žižkov č.p.1800, Praha st.170, Žižkov 37.21 18.12.2023
Žižkov č.p.1912, Praha st.17/1, Žižkov 50.75 18.12.2023
Žižkov č.p.1839, Praha st.171, Žižkov 51.05 18.12.2023
Žižkov č.p.1840, Praha st.169, Žižkov 84.12 18.12.2023
Žižkov č.e.114, Praha st.164/3, Žižkov 89.99 18.12.2023
Žižkov č.p.2428, Praha st.166/5, Žižkov 123.73 18.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.