Parcela st. 2206/30 v KÚ Horní Lutyně - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2206/30 v KÚ Horní Lutyně obec Orlová o výměře 120m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Orlová
Horní Lutyně

Parcela st. 2206/30 v KÚ Horní Lutyně
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2206/30
Výměra parcely 120m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Lutyně 1437, Orlová
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 10.01.2012
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.20800649010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1096712.05 Y:-460636.19
GPS pozice49.88658712709584,18.414986409518473
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2206/30 v KÚ Horní Lutyně, Katastrální mapa
Lutyně 1437, Orlová na parcele st. 2206/30 v KÚ Horní Lutyně
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní1437
Na parcelest. 2206/30
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Klidná 1437
Zastavěná plocha120m2
Podlahová plocha133m2
Obestavěný prostor570m3
Počet bytů1
Počet podlaží2
ID Budovy14771473010
Platí od 20.09.2021
KódSO.51990211
Definiční bodX:-1096709.06 Y:-460636.68
Umístění objektu
Definiční bodX:-1096709.06 Y:-460636.68
GPS pozice49.886613544448565,18.414976131866496
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Lutyně 1437, Orlová na parcele st. 2206/30 v KÚ Horní Lutyně, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2206 v KÚ Horní Lutyně

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2206 v KÚ Horní Lutyně jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 2206/1 15100   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/10 783   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/11 473   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/12 904   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/13 4176   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/14 6801   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/15 4259   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/16 4346   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/17 6186   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/19 1515   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/2 1886   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/3 2088   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/4 5197   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/5 1820   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/6 1230   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/7 367   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/8 2716   Horní Lutyně Orlová
Parcela 2206/9 3382   Horní Lutyně Orlová
Parcela st.2206/18 152   Horní Lutyně Orlová
Parcela st.2206/20 37   Horní Lutyně Orlová

Parcela st. 2206/30 v KÚ Horní Lutyně, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Lutyně č.p.1437, Orlová st.2206/30, Horní Lutyně 3.03 20.09.2021
Lutyně č.p.162, Orlová st.2214/1, Horní Lutyně 33.57 10.01.2024
Lutyně č.p.533, Orlová st.2219, Horní Lutyně 39.10 10.01.2024
Dolní Lutyně č.p.1231 st.2690/18, Dolní Lutyně 40.72 07.02.2014
Lutyně č.p.1407, Orlová st.2214/2, Horní Lutyně 43.68 10.01.2024
Lutyně č.p.127, Orlová st.2223, Horní Lutyně 67.32 10.01.2024
Objekt 48361453 st.2565/2, Dolní Lutyně 94.10 01.07.2011
Dolní Lutyně č.p.1305 st.2690/20, Dolní Lutyně 98.65 10.01.2024
Lutyně č.p.1396, Orlová st.2224/3, Horní Lutyně 99.28 07.02.2014
Objekt 77746139 st.2575/4, Dolní Lutyně 103.80 11.03.2014

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.