Parcela st. 296/2 v KÚ Lichnov u Nového Jičína - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 296/2 v KÚ Lichnov u Nového Jičína obec Lichnov o výměře 1273m², zahrada.
Katastrální území
Obec Lichnov
Lichnov u Nového Jičína

Parcela st. 296/2 v KÚ Lichnov u Nového Jičína
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 296/2
Výměra parcely 1273m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 29.08.2006
Způsob ochrany pozemku
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
72414 54
72451 1219
ID parcelyPA.2091198804
Umístění parcely
Definiční bodX:-1130957.11 Y:-481231.94
GPS pozice49.56401437786131,18.170921001593403
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 296/2 v KÚ Lichnov u Nového Jičína, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 296 v KÚ Lichnov u Nového Jičína

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 296 v KÚ Lichnov u Nového Jičína jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Lichnov 296 60   Lichnov u Nového Jičína Lichnov
Parcela 296/1 1376   Lichnov u Nového Jičína Lichnov
Parcela 296/2 1273   Lichnov u Nového Jičína Lichnov
Parcela st.296 242   Lichnov u Nového Jičína Lichnov

Parcela st. 296/2 v KÚ Lichnov u Nového Jičína, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Lichnov č.p.516 st.742, Lichnov u Nového Jičína 11.59 10.02.2014
Lichnov č.p.110 st.134, Lichnov u Nového Jičína 35.13 10.01.2024
Lichnov č.e.31 st.553, Lichnov u Nového Jičína 28.96 15.05.2019
Lichnov č.p.40 st.133/1, Lichnov u Nového Jičína 41.10 10.01.2024
Objekt 44822430 st.607, Lichnov u Nového Jičína 41.54 21.11.2022
Lichnov č.p.322 st.408, Lichnov u Nového Jičína 44.02 10.01.2024
Objekt 44873204 st.132/1, Lichnov u Nového Jičína 63.77 20.10.2016
Objekt 38922851 st.608, Lichnov u Nového Jičína 50.47 20.10.2016
Lichnov č.p.125 st.310, Lichnov u Nového Jičína 65.86 10.01.2024
Lichnov č.p.117 st.132/2, Lichnov u Nového Jičína 80.09 10.01.2024
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.