Parcela st. 396/1 v KÚ Kladeruby nad Oslavou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 396/1 v KÚ Kladeruby nad Oslavou o výměře 450m², zahrada.
Katastrální území
Obec Kladeruby nad Oslavou
KÚ Kladeruby nad Oslavou

Parcela st. 396/1 v KÚ Kladeruby nad Oslavou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 396/1
Výměra parcely 450m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
42914 450
ID parcelyPA.2106649710
Umístění parcely
Definiční bodX:-1162892.09 Y:-630332.95
GPS pozice49.14406707994335,16.172724138785597
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 396/1 v KÚ Kladeruby nad Oslavou, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 396 v KÚ Kladeruby nad Oslavou

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 396 v KÚ Kladeruby nad Oslavou jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 396/1 450   Kladeruby nad Oslavou Kladeruby nad Oslavou
Parcela 396/2 1460   Kladeruby nad Oslavou Kladeruby nad Oslavou

Parcela st. 396/1 v KÚ Kladeruby nad Oslavou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kladeruby nad Oslavou č.p.53 st.66, Kladeruby nad Oslavou 16.90 08.01.2024
Kladeruby nad Oslavou č.p.31 st.38/1, Kladeruby nad Oslavou 25.52 08.01.2024
Objekt 43118224 st.172, Kladeruby nad Oslavou 25.97 01.07.2011
Kladeruby nad Oslavou č.p.11 st.17, Kladeruby nad Oslavou 27.15 08.01.2024
Kladeruby nad Oslavou č.p.12 st.18/1, Kladeruby nad Oslavou 40.69 08.01.2024
Kladeruby nad Oslavou č.p.71 st.38/2, Kladeruby nad Oslavou 38.20 08.01.2024
Kladeruby nad Oslavou č.p.10 st.16, Kladeruby nad Oslavou 43.59 08.01.2024
Kladeruby nad Oslavou č.p.76 st.119, Kladeruby nad Oslavou 38.03 08.01.2024
Kladeruby nad Oslavou č.p.37 st.37/1, Kladeruby nad Oslavou 44.93 08.01.2024
Kladeruby nad Oslavou č.p.54 st.71, Kladeruby nad Oslavou 53.02 08.01.2024

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.