Parcela st. 56/15 v KÚ Strážiště u Mladotic - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 56/15 v KÚ Strážiště u Mladotic obec Mladotice o výměře 56m², orná půda.
Katastrální území
Obec Mladotice
KÚ Strážiště u Mladotic

Parcela st. 56/15 v KÚ Strážiště u Mladotic
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 56/15
Výměra parcely 56m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku orná půda
Způsob využití
Platí od 26.05.2011
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
42714 56
ID parcelyPA.2120741435
Umístění parcely
Definiční bodX:-1042344.01 Y:-821973.16
GPS pozice49.991219560862255,13.326189874770632
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 56/15 v KÚ Strážiště u Mladotic, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 56 v KÚ Strážiště u Mladotic

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 56 v KÚ Strážiště u Mladotic jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Mladotice, Strážiště 56 46   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/1 121   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/10 14988   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/11 10846   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/12 5   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/13 491   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/14 7   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/15 56   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/3 3696   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/4 45   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/5 100   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/6 52   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/7 1005   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/8 173   Strážiště u Mladotic Mladotice
Parcela 56/9 4440   Strážiště u Mladotic Mladotice

Parcela st. 56/15 v KÚ Strážiště u Mladotic, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 46528083 st.1/1, Strážiště u Mladotic 20.40 31.01.2018
Strážiště č.p.42, Mladotice st.127, Strážiště u Mladotic 27.73 15.07.2024
Strážiště č.p.6, Mladotice st.32, Strážiště u Mladotic 48.77 27.12.2023
Strážiště č.p.41, Mladotice st.24, Strážiště u Mladotic 51.79 27.02.2023
Strážiště č.p.10, Mladotice st.2, Strážiště u Mladotic 70.23 27.12.2023
Objekt 49946439 st.17, Strážiště u Mladotic 87.43 01.07.2011
Objekt 46528091 st.23, Strážiště u Mladotic 85.03 31.01.2018
Objekt 49942280 st.3, Strážiště u Mladotic 100.45 01.07.2011
Strážiště č.p.1, Mladotice st.5/1, Strážiště u Mladotic 116.89 27.12.2023
Strážiště č.p.11, Mladotice st.22, Strážiště u Mladotic 121.04 27.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.