Parcela st. 572 v KÚ Újezd nad Lesy - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 572 v KÚ Újezd nad Lesy obec Praha 3 o výměře 2491m², trvalý travní porost.
Katastrální území
Obec Praha 3
Újezd nad Lesy

Parcela st. 572 v KÚ Újezd nad Lesy
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 572
Výměra parcely 2491m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku trvalý travní porost
Způsob využití
Platí od 31.12.1963
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
20600 370
26811 2121
ID parcelyPA.2124852101
Umístění parcely
Definiční bodX:-1046630.67 Y:-727263.46
GPS pozice50.074085231690134,14.643306856445946
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 572 v KÚ Újezd nad Lesy, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 572 v KÚ Újezd nad Lesy

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 572 v KÚ Újezd nad Lesy jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Praha, Újezd nad Lesy 572 89   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 572 2491   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 572/1 1398   Újezd nad Lesy Praha
Parcela 572/2 1093   Újezd nad Lesy Praha

Parcela st. 572 v KÚ Újezd nad Lesy, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Újezd nad Lesy č.p.2828, Praha st.577/145, Újezd nad Lesy 69.12 16.03.2022
Újezd nad Lesy č.p.2336, Praha st.577/131, Újezd nad Lesy 71.52 18.12.2023
Újezd nad Lesy č.p.1789, Praha st.577/110, Újezd nad Lesy 74.00 16.08.2021
Újezd nad Lesy č.p.1782, Praha st.577/87, Újezd nad Lesy 87.31 19.11.2013
Újezd nad Lesy č.p.1817, Praha st.577/102, Újezd nad Lesy 100.34 19.11.2013
Újezd nad Lesy č.p.1147, Praha st.577/81, Újezd nad Lesy 93.36 19.11.2013
Újezd nad Lesy č.p.1802, Praha st.577/108, Újezd nad Lesy 88.81 18.12.2023
Újezd nad Lesy č.p.2198, Praha st.577/98, Újezd nad Lesy 104.55 10.01.2017
Újezd nad Lesy č.p.2312, Praha st.577/130, Újezd nad Lesy 103.49 02.09.2024
Újezd nad Lesy č.p.2029, Praha st.577/123, Újezd nad Lesy 105.80 18.12.2023

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.