Parcela st. 546/14 v KÚ Buk u Jindřichova Hradce - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 546/14 v KÚ Buk u Jindřichova Hradce obec Jindřichův Hradec o výměře 642m², zahrada.
Katastrální území
Obec Jindřichův Hradec
Buk u Jindřichova Hradce

Parcela st. 546/14 v KÚ Buk u Jindřichova Hradce
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 546/14
Výměra parcely 642m²
Stavební objekty na parcele -
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zahrada
Způsob využití
Platí od 23.06.2010
Způsob ochrany pozemku jiná ochrana pozemku
zemědělský půdní fond
Bonita pozemku
BPEJ Výměra [m²]
76701 642
ID parcelyPA.2177436303
Umístění parcely
Definiční bodX:-1153081.11 Y:-718586.8
GPS pozice49.1354329874986,14.955736070139432
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 546/14 v KÚ Buk u Jindřichova Hradce, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 546 v KÚ Buk u Jindřichova Hradce

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 546 v KÚ Buk u Jindřichova Hradce jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Parcela 546/1 196   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/10 52   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/13 460   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/14 642   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/17 139   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/18 270   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/19 717   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/2 643   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/20 421   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/21 285   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/22 88   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/24 165   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/3 582   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/4 55   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/5 175   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/7 307   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec
Parcela 546/8 196   Buk u Jindřichova Hradce Jindřichův Hradec

Parcela st. 546/14 v KÚ Buk u Jindřichova Hradce, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Buk č.p.79, Jindřichův Hradec st.90, Buk u Jindřichova Hradce 18.71 24.12.2023
Objekt 49618644 st.121, Buk u Jindřichova Hradce 15.55 01.07.2011
Buk č.p.105, Jindřichův Hradec st.140, Buk u Jindřichova Hradce 16.83 22.11.2013
Buk č.p.65, Jindřichův Hradec st.64, Buk u Jindřichova Hradce 19.67 24.12.2023
Buk č.p.78, Jindřichův Hradec st.89, Buk u Jindřichova Hradce 35.77 24.12.2023
Buk č.p.130, Jindřichův Hradec st.192, Buk u Jindřichova Hradce 30.29 13.07.2022
Buk č.p.86, Jindřichův Hradec st.98, Buk u Jindřichova Hradce 44.99 24.12.2023
Buk č.p.39, Jindřichův Hradec st.81, Buk u Jindřichova Hradce 50.68 24.12.2023
Objekt 49564463 st.136, Buk u Jindřichova Hradce 46.84 01.07.2011
Objekt 41023781 st.114, Buk u Jindřichova Hradce 42.73 24.03.2022

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.