Parcela st. 3/1 v KÚ Popůvky nad Jihlavou - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 3/1 v KÚ Popůvky nad Jihlavou obec Popůvky o výměře 773m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Popůvky
Popůvky nad Jihlavou

Parcela st. 3/1 v KÚ Popůvky nad Jihlavou
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 3/1
Výměra parcely 773m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Popůvky 44092555
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 22.03.2000
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2184854710
Umístění parcely
Definiční bodX:-1160787.0 Y:-633389.0
GPS pozice49.15975547517004,16.1278223744272
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 3/1 v KÚ Popůvky nad Jihlavou, Katastrální mapa
Popůvky 44092555 na parcele st. 3/1 v KÚ Popůvky nad Jihlavou
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 3/1
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy-
Platí od 01.07.2011
Platí do17.01.2016
KódSO.44092555.4
Vice o objektu CUZK | Katastrální mapa

Parcela st. 3/1 v KÚ Popůvky nad Jihlavou, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 38332591 st.2, Popůvky nad Jihlavou 19.24 01.07.2011
Objekt 38331161 st.3/4, Popůvky nad Jihlavou 29.64 01.07.2011
Popůvky č.p.1 st.1, Popůvky nad Jihlavou 39.72 08.01.2024
Objekt 38331187 st.3/5, Popůvky nad Jihlavou 55.57 08.12.2021
Popůvky č.p.2 st.4, Popůvky nad Jihlavou 52.16 08.01.2024
Objekt 44091150 st.3/8, Popůvky nad Jihlavou 71.68 01.07.2011
Objekt 44091141 st.3/7, Popůvky nad Jihlavou 72.19 01.07.2011
Objekt 44100736 st.3/9, Popůvky nad Jihlavou 78.09 01.07.2011
Objekt 44091206 st.3/6, Popůvky nad Jihlavou 81.24 08.12.2021
Objekt 44092580 st.44, Popůvky nad Jihlavou 76.13 17.11.2022

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.