Parcela st. 196 v KÚ Záboří u Kel - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 196 v KÚ Záboří u Kel obec Kly o výměře 188m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Kly
KÚ Záboří u Kel

Parcela st. 196 v KÚ Záboří u Kel
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 196
Výměra parcely 188m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Hoření Vinice 138, Kly
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 23.05.2012
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.21898668010
Umístění parcely
Definiční bodX:-1018659.49 Y:-732382.92
GPS pozice50.317119148151534,14.519678074700986
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 196 v KÚ Záboří u Kel, Katastrální mapa
Hoření Vinice 138, Kly na parcele st. 196 v KÚ Záboří u Kel
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní138
Na parcelest. 196
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Hoření Vinice 138, Kly
Zastavěná plocha188m2
Podlahová plocha149m2
Obestavěný prostor940m3
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy14916595010
Platí od 22.12.2023
KódSO.51012979
Definiční bodX:-1018658.56 Y:-732382.8
Umístění objektu
Definiční bodX:-1018658.56 Y:-732382.8
GPS pozice50.31712757853264,14.519677981166154
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Hoření Vinice 138, Kly na parcele st. 196 v KÚ Záboří u Kel, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 196 v KÚ Záboří u Kel

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 196 v KÚ Záboří u Kel jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Kly, Hoření Vinice 196 184   Záboří u Kel Kly
Parcela 196/1 488   Záboří u Kel Kly
Parcela 196/2 743   Záboří u Kel Kly
Parcela st.196 188   Záboří u Kel Kly

Parcela st. 196 v KÚ Záboří u Kel, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Hoření Vinice č.p.138, Kly st.196, Záboří u Kel 0.94 22.12.2023
Hoření Vinice č.p.140, Kly st.181, Záboří u Kel 21.75 18.03.2013
Objekt 80187820 st.215, Záboří u Kel 23.87 07.09.2015
Hoření Vinice č.p.145, Kly st.192, Záboří u Kel 23.90 17.06.2014
Objekt 100871089 st.253, Záboří u Kel 42.22 23.09.2022
Hoření Vinice č.p.165, Kly st.268, Záboří u Kel 46.49 29.07.2022
Hoření Vinice č.p.144, Kly st.195, Záboří u Kel 42.68 19.05.2014
Hoření Vinice č.p.139, Kly st.200, Záboří u Kel 46.19 18.03.2013
Hoření Vinice č.p.164, Kly st.182, Záboří u Kel 61.31 21.07.2020
Hoření Vinice č.p.166, Kly st.272, Záboří u Kel 47.95 01.06.2022

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.