Parcela st. 1288/2 v KÚ Kobylisy - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 1288/2 v KÚ Kobylisy obec Praha o výměře 34m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Praha
KÚ Kobylisy

Parcela st. 1288/2 v KÚ Kobylisy
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 1288/2
Výměra parcely 34m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Praha 46825606
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití jiná plocha
Platí od 17.08.2026
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2236197101
Umístění parcely
Definiční bodX:-1038876.81 Y:-739777.52
GPS pozice50.128018419487965,14.45538067612494
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 1288/2 v KÚ Kobylisy, Katastrální mapa
Praha 46825606 na parcele st. 1288/2 v KÚ Kobylisy
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 1288/2
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy949888101
Platí od 08.02.2013
KódSO.46825606
Definiční bodX:-1038875.2 Y:-739777.81
Umístění objektu
Definiční bodX:-1038875.2 Y:-739777.81
GPS pozice50.128032406587224,14.455373598156624
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Praha 46825606 na parcele st. 1288/2 v KÚ Kobylisy, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 1288 v KÚ Kobylisy

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 1288 v KÚ Kobylisy jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Praha, Kobylisy 1287,1288,1289,1290, 2065   Kobylisy Praha
Objekt Praha, Kobylisy 1288 -   Kobylisy Praha
Parcela 1288/1 230   Kobylisy Praha
Parcela 1288/2 34   Kobylisy Praha

Parcela st. 1288/2 v KÚ Kobylisy, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 46825606 1288/2, Kobylisy 1.64 08.02.2013
Kobylisy č.p.1906, Praha st.1289, Kobylisy 8.71 23.05.2024
Kobylisy č.p.140, Praha 1287, Kobylisy 15.48 18.12.2023
Kobylisy č.p.147, Praha st.1291, Kobylisy 14.69 18.12.2023
Kobylisy č.p.145, Praha st.1289, Kobylisy 19.14 23.05.2023
Objekt 105005541 st.1279/1, Kobylisy 28.88 25.06.2021
Kobylisy č.p.143, Praha st.1282, Kobylisy 21.28 20.01.2023
Kobylisy č.p.432, Praha st.1292, Kobylisy 30.33 18.12.2023
Kobylisy č.p.524, Praha st.1281, Kobylisy 26.44 18.12.2023
Kobylisy č.p.469, Praha st.1278, Kobylisy 39.15 18.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.