Parcela st. 2623/3 v KÚ Kobylisy - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 2623/3 v KÚ Kobylisy obec Praha o výměře 2280m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Praha
KÚ Kobylisy

Parcela st. 2623/3 v KÚ Kobylisy
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 2623/3
Výměra parcely 2280m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Kobylisy 1702, Praha
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 16.09.2013
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2238825101
Umístění parcely
Definiční bodX:-1037945.85 Y:-739618.54
GPS pozice50.13650532668297,14.455814518454508
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 2623/3 v KÚ Kobylisy, Katastrální mapa
Kobylisy 1702, Praha na parcele st. 2623/3 v KÚ Kobylisy
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní1702
Na parcelest. 2623/3
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, U větrolamu 1702
Zastavěná plocha634m2
Počet podlaží1
ID Budovy950687101
Platí od 18.12.2023
KódSO.22193235
Definiční bodX:-1037943.09 Y:-739618.41
Umístění objektu
Definiční bodX:-1037943.09 Y:-739618.41
GPS pozice50.136530070676045,14.455811074460982
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Kobylisy 1702, Praha na parcele st. 2623/3 v KÚ Kobylisy, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 2623 v KÚ Kobylisy

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 2623 v KÚ Kobylisy jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 2623/1 22263   Kobylisy Praha
Parcela 2623/2 1021   Kobylisy Praha
Parcela 2623/4 1812   Kobylisy Praha
Parcela 2623/6 7331   Kobylisy Praha
Parcela 2623/7 1396   Kobylisy Praha
Parcela st.2623/3 2280   Kobylisy Praha
Parcela st.2623/8 20   Kobylisy Praha

Parcela st. 2623/3 v KÚ Kobylisy, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Kobylisy č.p.1702, Praha st.2623/3, Kobylisy 2.76 18.12.2023
Objekt 46809651 st.2623/8, Kobylisy 22.17 08.02.2013
Objekt 42211549 st.1499/24, Dolní Chabry 75.66 08.02.2013
Dolní Chabry č.p.821, Praha st.1742/50, Dolní Chabry 101.15 19.12.2023
Dolní Chabry č.p.1147, Praha st.1741/2, Dolní Chabry 88.16 03.09.2024
Objekt 46841300 1706, Dolní Chabry 89.11 08.02.2013
Dolní Chabry č.p.698, Praha st.1707/2, Dolní Chabry 89.85 19.12.2023
Dolní Chabry č.p.1197, Praha st.1739/3, Dolní Chabry 99.47 27.04.2017
Dolní Chabry č.p.607, Praha st.1738, Dolní Chabry 108.07 19.12.2023
Objekt 46815244 st.1708/3, Dolní Chabry 102.61 08.02.2013

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.