Parcela st. 461/2 v KÚ Horní Počernice - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 461/2 v KÚ Horní Počernice obec Praha o výměře 470m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Praha
Horní Počernice

Parcela st. 461/2 v KÚ Horní Počernice
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 461/2
Výměra parcely 470m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Horní Počernice 3101, Praha
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 10.05.2016
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2280738101
Umístění parcely
Definiční bodX:-1041731.79 Y:-728055.95
GPS pozice50.11678580476784,14.623187421842252
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 461/2 v KÚ Horní Počernice, Katastrální mapa
Horní Počernice 3101, Praha na parcele st. 461/2 v KÚ Horní Počernice
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní3101
Na parcelest. 461/2
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Hrdoňovická 3101/15
Zastavěná plocha470m2
Podlahová plocha430m2
Obestavěný prostor1410m3
Počet podlaží1
ID Budovy971905101
Platí od 09.12.2019
KódSO.40354750
Definiční bodX:-1041729.15 Y:-728055.2
Umístění objektu
Definiční bodX:-1041729.15 Y:-728055.2
GPS pozice50.116810229467504,14.62319288118879
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Horní Počernice 3101, Praha na parcele st. 461/2 v KÚ Horní Počernice, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 461 v KÚ Horní Počernice

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 461 v KÚ Horní Počernice jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   Obec
Objekt Praha, Horní Počernice 461 101   Horní Počernice Praha
Parcela 4037/461 518   Horní Počernice Praha
Parcela st.4036/461 2379   Horní Počernice Praha
Parcela st.4129/461 83   Horní Počernice Praha
Parcela st.461/1 629   Horní Počernice Praha
Parcela st.461/2 470   Horní Počernice Praha

Parcela st. 461/2 v KÚ Horní Počernice, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Horní Počernice č.p.3101, Praha st.461/2, Horní Počernice 2.74 09.12.2019
Horní Počernice č.p.178, Praha st.461/1, Horní Počernice 19.41 18.12.2023
Horní Počernice č.p.1776, Praha st.464/2, Horní Počernice 26.94 18.12.2023
Objekt 50038265 st.856/4, Horní Počernice 34.72 03.06.2016
Horní Počernice č.p.2375, Praha st.459/2, Horní Počernice 29.22 05.06.2016
Horní Počernice č.p.201, Praha st.462/1, Horní Počernice 26.27 18.12.2023
Horní Počernice č.e.63, Praha 456/1, Horní Počernice 39.31 31.05.2017
Horní Počernice č.p.380, Praha st.855, Horní Počernice 42.71 18.12.2023
Horní Počernice č.p.2986, Praha st.456/2, Horní Počernice 52.53 26.05.2017
Objekt 46678174 st.459/3, Horní Počernice 42.88 03.06.2016

Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.