Parcela st. 128/1 v KÚ Líšno - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 128/1 v KÚ Líšno obec Bystřice o výměře 690m², zastavěná plocha a nádvoří.
Katastrální území
Obec Bystřice
KÚ Líšno

Parcela st. 128/1 v KÚ Líšno
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 128/1
Výměra parcely 690m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Mokrá Lhota 70, Bystřice
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Stavební
Druh pozemku zastavěná plocha a nádvoří
Způsob využití
Platí od 17.12.2004
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2302666201
Umístění parcely
Definiční bodX:-1082733.76 Y:-728922.45
GPS pozice49.75036913265788,14.687321015840455
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 128/1 v KÚ Líšno, Katastrální mapa
Mokrá Lhota 70, Bystřice na parcele st. 128/1 v KÚ Líšno
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovní70
Na parcelest. 128/1
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu 1 adresa, Mokrá Lhota 70, Bystřice
Zastavěná plocha129m2
Počet bytů1
Počet podlaží1
ID Budovy283221201
Platí od 21.12.2023
KódSO.3006433
Definiční bodX:-1082734.63 Y:-728918.47
Umístění objektu
Definiční bodX:-1082734.63 Y:-728918.47
GPS pozice49.7503661319897,14.687377362238452
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Mokrá Lhota 70, Bystřice na parcele st. 128/1 v KÚ Líšno, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 128 v KÚ Líšno

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 128 v KÚ Líšno jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Objekt Bystřice, Líšno 128 121   Líšno Bystřice
Parcela 228/128 1521   Líšno Bystřice
Parcela st.128/1 690   Líšno Bystřice
Parcela st.128/2 50   Líšno Bystřice

Parcela st. 128/1 v KÚ Líšno, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Mokrá Lhota č.p.70, Bystřice st.128/1, Líšno 4.07 21.12.2023
Mokrá Lhota č.p.71, Bystřice st.129, Líšno 16.40 21.12.2023
Objekt 45341303 st.128/2, Líšno 18.31 01.07.2011
Objekt 41945166 st.342, Líšno 48.81 01.07.2011
Mokrá Lhota č.p.72, Bystřice st.130/1, Líšno 43.89 21.12.2023
Objekt 39313395 st.130/2, Líšno 46.42 01.07.2011
Mokrá Lhota č.p.62, Bystřice st.112/1, Líšno 42.07 25.09.2019
Objekt 48004057 st.307, Líšno 37.48 01.07.2011
Objekt 41907841 st.112/2, Líšno 41.55 01.07.2011
Mokrá Lhota č.p.69, Bystřice st.127/1, Líšno 44.78 21.12.2023

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.