Parcela st. 906/11 v KÚ Město Touškov - katastr nemovitostí

Nahlížení do katastru nemovitostí, parcela st. 906/11 v KÚ Město Touškov o výměře 80m², ostatní plocha.
Katastrální území
Obec Město Touškov
KÚ Město Touškov

Parcela st. 906/11 v KÚ Město Touškov
Informace z katastru nemovitostí
Kmenové číslo/poddělení 906/11
Výměra parcely 80m²
Stavební objekty na parcele 1 objekt, Město Touškov 39638162
Více o parcele Nahlížení - majitel | CUZK
Druh číslování Pozemkové
Druh pozemku ostatní plocha
Způsob využití jiná plocha
Platí od 23.07.2024
Způsob ochrany pozemku
ID parcelyPA.2305885407
Umístění parcely
Definiční bodX:-1064521.95 Y:-831127.0
GPS pozice49.781650969003834,13.246983126334236
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Parcela st. 906/11 v KÚ Město Touškov, Katastrální mapa
Město Touškov 39638162 na parcele st. 906/11 v KÚ Město Touškov
Informace z katastru nemovitostí
Čísla domovníBez č.p. nebo č.e.
Na parcelest. 906/11
Více o objektu Nahlížení - majitel | CUZK
Adresní místa v objektu -
ID Budovy318602407
Platí od 01.07.2011
KódSO.39638162
Definiční bodX:-1064522.0 Y:-831127.0
Umístění objektu
Definiční bodX:-1064522.0 Y:-831127.0
GPS pozice49.781650524650594,13.246983231777229
Mapy: Katastrální mapa | Marushka | Seznam | Google

Katastrální mapa
Město Touškov 39638162 na parcele st. 906/11 v KÚ Město Touškov, Katastrální mapa


Objekty a parcely s číslem 906 v KÚ Město Touškov

Jiné objekty nebo parcely s domovním číslem objektu nebo kmenovým číslem parcely 906 v KÚ Město Touškov jsou v následující tabulce.
Adresa, objekt nebo parcela Plocha   KÚ Obec
Parcela 906/1 67   Město Touškov Město Touškov
Parcela 906/10 357   Město Touškov Město Touškov
Parcela 906/11 80   Město Touškov Město Touškov
Parcela 906/2 160   Město Touškov Město Touškov
Parcela 906/3 21   Město Touškov Město Touškov
Parcela 906/4 251   Město Touškov Město Touškov
Parcela 906/5 31   Město Touškov Město Touškov
Parcela 906/6 24   Město Touškov Město Touškov
Parcela 906/7 91   Město Touškov Město Touškov
Parcela 906/8 92   Město Touškov Město Touškov
Parcela 906/9 91   Město Touškov Město Touškov
Parcela st.906/13 2760   Město Touškov Město Touškov

Parcela st. 906/11 v KÚ Město Touškov, objekty na parcele a v okolí

Objekt Parcela Vzdálenost Platí od
Objekt 39638162 906/11, Město Touškov 0.05 01.07.2011
Objekt 45777772 906/5, Město Touškov 26.05 01.07.2011
Objekt 45777748 906/3, Město Touškov 46.52 01.07.2011
Objekt 45777781 906/6, Město Touškov 61.08 01.07.2011
Objekt 45776539 st.906/13, Město Touškov 76.70 14.10.2016
Město Touškov č.p.527 st.880/18, Město Touškov 66.95 01.07.2011
Město Touškov č.p.740 st.906/13, Město Touškov 74.93 13.08.2024
Město Touškov č.p.527 st.880/18, Město Touškov 70.25 27.12.2023
Město Touškov č.p.609 st.880/20, Město Touškov 95.97 21.01.2020
Město Touškov č.p.478 906/2, Město Touškov 78.34 26.12.2013

X 
Vyhledání regionu



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.